Бандерольний пакет S7 (230 х 340 мм) СКЛ з повітряним прошарком (коричневий)

  • В наявності
  • Модель: AP
  • Виробник: Польща (власний імпорт)
  • 1 або більше, шт. 839.40
  • 2 або більше, шт. 788.40
  • 3 або більше, шт. 737.40
  • 5 або більше, шт. 712.20
  ціну вказано за упаковку
-
+

Протиударні бандерольні конверти (пакети) S7 (230 х 340 мм) СКЛ з повітряним прошарком (коричневі)
Розмір: внутрішній - 230 х 340 мм, зовнішній - 250 х 350 мм.
Папір: коричневий крафт 90г/м2.
Клей на клапані: самоклеючий з силіконовою стрічкою (для заклеювання конверта знімають захисну стрічку і притискають клапан до пакету).
Внутрішня повітряна поліетиленова вставка оберігає вміст пакета від фізичних ушкоджень при ударі або падінні.

В коробці: 100 шт.
Вага коробки: 3,5 кг.

Всі бандерольні пакети, представлені на нашому сайті, завжди є на складі та готові до відвантаження. Конверти бандерольні - особливий вид кур'єрської упаковки, це багатошарові пакети, які можуть використовуватися як кур'єрськими службами, так і на пошті для пересилання крихких та негабаритних товарів. Бандерольні пакети не пресуються при обробці поштових відправлень (для зменшення обсягу посилки), що додатково гарантує надійність та збереження ваших відправлень. Всі бандерольні конверти на нашому сайті представлені у двох кольорах – вони виготовлені з білого та коричневого крафта. Вам може підійти Бандерольний пакет S7 (230 х 340 мм) СКЛ з повітряним шаром (білий), за своїми споживчими характеристиками він ідентичний коричневому. Для спрощення нанесення контактних даних ваших одержувачів рекомендуємо використовувати Етикетки самоклеючі. Цей товар представлений різними розмірами, ви зможете знайти найбільш оптимальний для вас.

Гарик

Я бы даже сказал, что конверты многофункциональные, даже слишком. В одном можно быть уверенным наверняка - чтобы вы не положили внутрь, всё прийдет в целости и сохранности

16.12.2021

Іра

Мені потрібно було відправити старовинний фотоальбом з фотографіями, і мій вибір був придбати бандерольний пакет з повітрянним прошарком. Я трохи хвилювалась, але менеджер запевнив що вони дуже надійні. Відправлення дійшло гарно.

04.06.2021

Марія

Не можу сказати, що якість настільки неперевершина, як тут майже кожен пише, але все ж таки якість відміна. Доставка також швидка

21.05.2021

Написати відгук

Схожі товари