Доставка та оплата в Івано-Франківськ

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Продукція компанії "Борса" з доставкою в Івано-ФранкІвськ

Ми раді представити увазі наших замовників з Івано-Франківська широкий асортимент продукції для пакування, поштового пересилання та доставки товарів, а також еко-сумок будь-яких розмірів та форми. У нас можна замовити друк логотипів на упаковці та сумках, нанесення слоганів та інших зображень. У каталозі нашого інтернет-магазину представлені:

На всі товари нашого виробництва можна нанести логотипи, слогани, зображення. Розробити дизайн та погодити макет візьметься наш дизайнер.

Як оформити замовлення та доставку, здійснити оплату в Івано-Франківську?

Ми не залучаємо посередників і все робимо самотужки: закуповуємо матеріали, виготовляємо упаковку, шиємо сумки, друкуємо у своїх цехах, продаємо, відвантажуємо, доставляємо замовлення покупцям. Це дозволяє нам контролювати всі етапи виробництва, мати запас продукції на складі, необхідний для відвантаження клієнтам, пропонувати конкурентні ціни. Продукція, представлена ​​в каталозі, є у наявності. Після погодження умов з нашими спеціалістами відділу продажів ви можете зробити оплату і на наступний робочий день забрати товар зі складу.

Можлива оплата готівкою та безготівковий розрахунок. Якщо ви бажаєте замовити упаковку, кур'єрську або поштову продукцію з друком зображень, то термін виготовлення складає 2-3 дні після погодження макету. Відшиваємо сумки за ескізами замовника з будь-якої тканини на вибір клієнта. Терміни пошиття визначаються складністю моделей, завантаженістю виробництва та розміром партії.