Кошик порожній!

Еко-рюкзаки

НОВИНКА
Еко-рюкзак зелений з плащової тканини  (35х45 см)
Еко-рюкзак зелений з плащової тканини (35х45 см)
Тканинний еко рюкзак із плащової тканини Розмір, см: 35x45 Матеріал: плащова тканина зеленого кольору, 85  г/кв.м Колір шнурків: чорний Кількість в упаковці: 50 шт.Еко рюкзак зшитий з плащової тканини зеленого  кольору. Еко рюкзаки з цієї тканини дуже міцні, не промокають, займают..
від 42.00 грн. з ПДВ
НОВИНКА
Еко-рюкзак сірий з плащової тканини  (35х45 см)
Еко-рюкзак сірий з плащової тканини (35х45 см)
Тканинний еко рюкзак із плащової тканини Розмір, см: 35x45 Матеріал: плащова тканина сірого кольору, 85  г/кв.м Колір шнурків: чорний Кількість в упаковці: 50 шт.Еко рюкзак зшитий з плащової тканини сірого  кольору. Еко рюкзаки з цієї тканини дуже міцні, на промокають, займають мі..
від 42.00 грн. з ПДВ
НОВИНКА
Еко-рюкзак синій з плащової тканини  (35х45 см)
Еко-рюкзак синій з плащової тканини (35х45 см)
Тканинний еко рюкзак із плащової тканини Розмір, см: 35x45 Матеріал: плащова тканина синього кольору, 85  г/кв.м Колір шнурків: чорний Кількість в упаковці: 50 шт.Еко рюкзак зшитий з плащової тканини  синього  кольору. Еко рюкзаки з цієї тканини дуже міцні, на промокають, займають..
від 42.00 грн. з ПДВ
НОВИНКА
Еко-рюкзак червоний з плащової тканини  (35х45 см)
Еко-рюкзак червоний з плащової тканини (35х45 см)
Тканинний еко рюкзак із плащової тканини Розмір, см: 35x45 Матеріал: плащова тканина червоного кольору, 85  г/кв.м Колір шнурків: чорний Кількість в упаковці: 50 шт.Еко рюкзак зшитий з плащової тканини червоного кольору. Еко рюкзаки з цієї тканини дуже міцні, на промокають, займають мінімум..
від 42.00 грн. з ПДВ
Еко-рюкзак чорний із САРЖІ (35х45 см)
Еко-рюкзак чорний із САРЖІ (35х45 см)
Тканинний еко-рюкзак  ЧОРНИЙ із саржі Розмір, см: 35x45 Матеріал: бавовна ЧОРНА, саржа 240 г/кв.м Колір шнурків: чорний Кількість в упаковці: 50 шт. Рекомендуємо нанесення ЛОГОТИПА..
від 57.00 грн. з ПДВ
Еко-рюкзак бежевий із САРЖІ (35х45 см)
Еко-рюкзак бежевий із САРЖІ (35х45 см)
Тканинний еко рюкзак із бавовняної саржі Розмір, см: 35x45 Матеріал: невибілена бавовна, саржа 260 г/кв.м Колір шнурків: бежевий Кількість в упаковці: 50 шт. Рекомендуємо нанесення ЛОГОТИПА..
від 46.00 грн. з ПДВ

Еко рюкзаки -

це ще один ефективний спосіб долучитися до світу текстильної еко упаковки.


Почавши наш бізнес з пошиття еко сумок з тканини, нам стало цікаво пробувати різні форми і види еко упаковки з тканини. Наші технологи постійно знаходяться в пошуку, розробляють нові види і моделі текстильної упаковки.


Для різноманітності асортименту ми почали виробляти


еко рюкзаки з бавовняної саржі чорного і бежевого кольору.

Розмір еко рюкзака 35х45 см, ручки виготовлені з круглого шнура. Ви можете купити еко рюкзак з саржі дрібним оптом від 5 штук з нашого складу в Києві з доставкою по всій Україні.Еко рюкзаки з саржі відмінно підходять для нанесення на них друку, а також для розпису акриловими фарбами. Малювати ми не вміємо, а ось запропонувати послуги з нанесення вашого логотипу шовкотрафаретним друком можемо. Зверніть увагу на зразки наших робіт в Галереї і замовляйте еко рюкзаки з нанесенням друку у професіоналів!


Зупинятися на досягнутому - не в наших правилах. Ми постійно моніторимо потреби наших Замовників і намагаємося задовольнити всі їх запити. Саме так в нашому асортименті з'явилася новинка -


кольорові еко рюкзаки з плащової тканини.

За формою - це той же рюкзак 35х45 см із зав'язками з круглого шнура. Рюкзачки з плащової тканини щільністю 85 г / кв.м - легкі, тонкі, дуже міцні і займають мало місця.

Крім цього, еко рюкзаки з плащової тканини


Рюкзаки з плащової тканини відмінно підходять під нанесення друку. Подробиці про вартість друку і вимогах до макету ви можете дізнатися на нашому сайті і у наших фахівців відділу продажів.


У сучасному світі усвідомлене споживання було спочатку модним трендом, але поступово стало способом життя величезної кількості людей. Все більше людей цінують не кількість речей, а їх якість, все частіше важлива не ціна, а цінність продукту.

Якість нашої еко упаковки бездоганна, адже ми, як виробники, контролюємо весь процес виготовлення - від чіткості розкрою, міцності швів до фінального відпарювання і упаковки наших еко сумок і еко рюкзаків.Запрошуємо і вас в світ усвідомленого споживання! Пакуйте натурально разом з Борса!