Кошик порожній!

Доставка та оплата в Миколіїв

Производитель крафтовых бумажных пакетов, упаковок для продуктов, конвертов, а также эко-сумок "БОРСА" под заказ осуществляет доставку по всем городам Украины:

Доставка еко-пакування в Миколаїв

Сьогодні, коли охорона навколишнього середовища стає першочерговим завданням кожного, і ви можете приєднатися до руху за усвідомлене споживання. Екологічна упаковка — це не просто дотримання правил моди. Якісні крафтові паперові пакети або тканинні екосумки стануть чудовою альтернативою полімерам, допоможуть підкреслити статус вашого бізнесу.

Великий асортимент якісної еко-упаковки за привабливими цінами пропонує компанія "Борса". На сайті інтернет-магазину можете обрати:

  • пакети різних форм та розмірів з ручками або без, зі звичайного або ламінованого паперу різних кольорів;
  • тканинні сумки різних кольорів;
  • кур'єрські пакети, конверти, тубуси.

На всю продукцію від "Борса" можна нанести будь-яке зображення за вашим бажанням. Це може бути емблема вашої фірми, під яку наші спеціалісти підберуть сумки чи пакети відповідного розміру кольору та форми. Перед запуском друку вам буде надано макет, щоб у разі потреби внести поправки.

Відразу після оплати замовлення, ми його упаковуємо і відвантажуємо. Доставка у Миколаїв можлива Новою Поштою. Якщо віддаєте перевагу іншій транспортній компанії, погодьте це з представником Борса. Оплата доставки здійснюється згідно з тарифами компанії-перевізника.