Доставка та оплата в Тернопіль

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Весь асортимент продукції компанії Борса з доставкою в Тернопіль

Ми працюємо по всій Україні. Наші замовники можуть легко замовити сумки, продукцію для поштового пересилання, кур'єрської доставки в Тернополі не виходячи з власного офісу, розробити макет друку з нашим дизайнером, розмістити логотип, слоган, іншу необхідну інформацію та зображення на упаковку. Завжди в наявності на складі:

Ви можете замовити пакети, косметички та рюкзаки будь-якого розміру та форми. Наші дизайнери, технологи та швачки можуть реалізувати будь-який ваш задум.

Як оформити замовлення та доставку в Тернопіль?

Хочеш зробити добре – зроби сам. Цього висновку ми дійшли за 20 років роботи. Ми все робимо самі: від закупівлі матеріалів до відвантаження готової продукції покупцю. Без посередників. Це гарантує відсутність накладок за термінами та зростання вартості продукції. Оформити замовлення просто:

  • визначаєтеся з видом та кількістю товарів, необхідністю друку зображень;
  • якщо друк не потрібний, вибираєте необхідні позиції в каталозі;
  • зв'язуєтесь з нашим менеджером, уточнює наявність товарів на складі, суму оплати, способи доставки;
  • вносите оплату;
  • отримуєте своє замовлення.

Якщо вам потрібне нанесення зображень, у вас є побажання щодо дизайну упаковки або сумок, ви можете надати свій макет або розробити його спільно з нашим дизайнером. Термін виконання 2-3 дні для друку та за погодженням з менеджером – для пошиття сумок.