Пакети для доставки їжі

Паперовий пакет 26x16x29 з пласкими ручками "на винос"
Паперові пакети 26х16х29 з переробленої сировини з пласкими ручками "на винос" Розмір, см: 26x16x29 Матеріал: перероблений (100% recycled paper) коричевий крафт (Фінляндія), 90 г/кв.м Ручки: паперові пласкі, коричневого кольору Кількість пакетів в коробі: 300 шт.Пакети д..
Ціна від 9.80 грн. з ПДВ
Крафт-пакет 26х16х29 білий з пласкими ручками "на винос"
Паперові пакети 26х16х29 білі з пласкими ручками "на винос" Размер, см: 26x16x29 Матеріал: крафт білий (Фінляндія), 90 г/кв.м Ручки: паперові пласкі, білого кольору Кількість пакетів в коробі: 300 шт.Пакети для ресторану з крученими ручками виготовлені промисловим способом з високоякісного ..
Ціна від 10.20 грн. з ПДВ
Паперовий пакет 32x19x34 з крученими ручками "на винос"
Паперові пакети 32x19x34 з переробленої сировини з крученими ручками "на винос" Розмір, см: 32x19x34 Матеріал: перероблений крафт , коричневий (Фінляндія), 100 г/кв.м Ручки: паперові кручені,коричневого кольору КІлькість в коробі: 200 шт.Пакети для ресторану з крученими ручками виготов..
Ціна від 13.30 грн. з ПДВ
Крафт-пакет 32x19x34 білий з крученими ручками "на винос"
Паперові пакети 32х19х34 білі з крученими ручками "на винос" Розмір, см: 32x19x34 Матеріал: крафт білий (Фінляндія), 100 г/кв.м Ручки: паперові кручені, білого кольору Кількість пакетів в коробі: 200 шт. Пакети для ресторану з крученими ручками виготовлені промисловим спос..
Ціна від 14.30 грн. з ПДВ
Паперовий пакет 35x23x25 з пласкими  ручками "на винос"
Паперові пакети 35х23х25 з переробленої сировини з пласкими ручками "на винос" Розмір, см: 35x23x25 Матеріал: крафт коричневий (Фінляндія), 100 г/кв.м Ручки: паперові пласкі, коричневого кольору Кількість пакетів в коробі: 225 шт.Пакети для ресторану з плас..
Ціна від 14.30 грн. з ПДВ
Крафт-пакет 35х23х25 білий з пласкими ручками "на винос"
Паперові пакети 35х23х25 білі з пласкими ручками "на винос" Розмір, см: 35x23x25 Матеріал: крафт білий (Фінляндія), 100 г/кв.м Ручки: паперові пласкі, білого кольору Кількість пакетів в коробі: 225 шт. Пакети для ресторану з крученими ручками виготовлені промисло..
Ціна від 14.70 грн. з ПДВ

Імидж ресторана та паперові пакети для продукції на винос: в чому взаємозв'язок?

Смачна їжа, небанальне меню, уважне обслуговування, затишна атмосфера - все це визначає імідж ресторану. Але крім очевидних речей, існує безліч дрібниць, які здатні вплинути на сприйняття закладу клієнтом. Одна з них - упаковка для продуктів на винос з ресторану. Навіть найсмачніше блюдо, загорнуте в дешевий поліетиленовий пакет, навряд чи справить на відвідувача належний ефект. Інша річ, якщо ресторан запропонує клієнтові їжу на винос у вишуканій паперовій упаковці з білою або крафтового паперу.

Тому все більше компаній, що працюють в харчовій промисловості, для упаковки своєї продукції вибирають крафтові пакети для виносу їжі, виготовлені на замовлення - в певному дизайні, корпоративному кольорі або з логотипом. Якщо ви також підшукуєте, де в Києві можна купити оптом паперові пакети для доставки продуктів з ресторану або упаковку для їжі на винос з собою, тоді компанія Борса готова запропонувати вам свої послуги.

Переваги крафт-пакетів від Борса

У нашому асортименті паперові пакети для їжі на винос є двох типів - білі і з крафт-паперу - ми подбали про те, щоб кожен клієнт Борса зміг вибрати варіант, який йому ближче.

Все більше замовників з різних куточків України вибирають продукцію Борса, тому що в наших паперових пакетах для їжі на винос втілені всі кращі якості, яким повинна відповідати така упаковка:

У нашому каталозі є паперові пакети горизонтального і вертикального типу, вузькі і досить широкі. Визначаючись з розмірними варіантами паперової упаковки, ми перш за все орієнтувалися на габарити контейнерів, в які ресторани зазвичай упаковують їжу на винос. Але пакети нестандартних розмірів у нас також є.

Для виробництва паперових пакетів для ресторанів ми використовуємо тільки перевірені сучасні клеї, які гарантують надійну склейку швів, а при контакті з харчовими продуктами, в тому числі гарячими, не виділяють токсичних речовин.

Для підвищення міцності і надійності продукції застосовуємо методи додаткового посилення слабких зон - дна і загину під ручкою. Завдяки цьому наші пакети здатні витримати до 2 кг навантаження.

Ми розуміємо, що паперові упаковки для їжі на винос - важлива частина у створенні іміджу ресторану, тому до виконання кожного замовлення підходимо з підвищеною відповідальністю. Тому упаковки Борса завжди виглядають акуратно, на них ви не побачите слідів клею, нерівних або погано з'єднаних швів, а завдяки якісній щільному папері наші пакети виглядають дорого і презентабельно.

Ну а якщо побажаєте брендувати паперову упаковку своїм логотипом або нанести на нього напис, зробити це досить просто. Ми використовуємо папір, який ідеально підходить для різних типів друку.

Як замовити пакети для ресторанів в Борса?

Якщо вас цікавить невеликий або великий опт, то в інтернет-магазині компанії Борса можна замовити крафт-пакети для ресторанів в кількості від 50 штук. Ми гарантуємо швидке та якісне виконання будь-якого замовлення. Вартість продукції змінюється в залежності від кількості виробів  замовленої партії: при покупці від 1000 штук ціна за 1 пакет буде майже вдвічі нижче, ніж в разі замовлення 50 упаковок.

Готову партію клієнт може забрати самовивозом зі складу компанії Борса в Києві, але також у нас передбачена доставка продукції по Україні. Тому, щоб стати нашим клієнтом, немає потреби спеціально їхати до Києва. Ми працюємо з різними транспортними компаніями, тому клієнт завжди має можливість вибрати ту, яка для нього зручніше.

Пакети для ресторанів "на винос". Ціни в магазині БОРСА:

Назва товару Ціна
👉 Паперовий пакет 26x16x29 з пласкими ручками "на винос" Ціна від 9.80 грн. з ПДВ
👉 Крафт-пакет 26х16х29 білий з пласкими ручками "на винос" Ціна від 10.20 грн. з ПДВ
👉 Паперовий пакет 32x19x34 з крученими ручками "на винос" Ціна від 13.30 грн. з ПДВ
👉 Крафт-пакет 32x19x34 білий з крученими ручками "на винос" Ціна від 14.30 грн. з ПДВ

✅ Кількість товарів в каталозі: 6
✅ Середня ціна товару: 12.33 грн. з ПДВ
✅ Найдешевший товар: 9.80 грн. з ПДВ
✅ Найдорожчий товар: 14.30 грн. з ПДВ