Доставка та оплата в Мелітополь

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Продукція компанії "Борса" з доставкою в Мелітополь

Щорічно ми виробляємо мільйонні тиражі пакетів, еко-сумок та іншої пакувальної продукції. Це дозволяє нам забезпечувати потреби бізнесу в упаковці далеко за межами Києва, де знаходиться наш офіс. У Мелітополі ми вже маємо постійних клієнтів, і ми дуже сподіваємося на те, що їхня кількість буде тільки збільшуватися з часом. Ми зі свого боку робимо для цього все можливе:

  • запаси продукції завжди є на нашому складі, тому відвантаження необхідної кількості можемо зробити наступного робочого дня після оплати;
  • на нашому сайті представлено безліч варіантів паперової упаковки та сумок, на які можна нанести зображення;
  • є можливість замовити упаковку, косметички, рюкзаки, мішки, сумки за розмірами та ескізами клієнта.

Пакети будь-якого розміру зі звичайного білого та кольорового паперу, з крафт-паперу, з ручками та без, тубуси, конверти для ділового листування, пакети для поштового пересилання – ми готові задовольнити потреби наших клієнтів в упаковці їхніх товарів незалежно від того, займаються вони реалізацією алкоголю, одягу, іншої продукції чи їжі навинос.

Як оформити замовлення та доставку, здійснити оплату в Мелітополі?

Щомісяця до нас звертається безліч клієнтів. Одних лише індивідуальних замовлень ми виконуємо від 500 на місяць. Такі обсяги спонукали нас максимально спростити процес взаємодії із покупцями. Те, що ви бачите на сайті, є в наявності. Для оплати доступні готівковий та безготівковий розрахунок. Відвантаження провадиться на наступний робочий день після оплати зі складу у Києві. Доставка здійснюється Новою Поштою або іншою транспортною компанією за тарифами перевізника.