Доставка та оплата в Кременчук

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Еко-сумки, пакети для пакування, поштових пересилань з доставкою в Кременчук

Компанія "Борса" рада запропонувати своїм клієнтам у Кременчуці весь асортимент товарів власного виробництва. Нас вигідно відрізняють від конкурентів використання екологічних матеріалів, наявність достатньої кількості товарів на складі з можливістю відвантаження одразу після оплати. Ми виготовляємо сумки із екологічних матеріалів, наносимо на продукцію логотипи та інші зображення. За допомогою нашої еко-упаковки, поштової продукції ви можете бути в модному тренді усвідомленого споживання, виділитися за  рахунок оригінальних дизайнерських рішень, підвищити впізнаваність бренду.

Як розмістити, оплатити та отримати замовлення в Кременчуці?

Ми займаємося виробництвом продукції, друком, продажем та доставкою. Ми не маємо посередників. Це дає нашим клієнтам низку переваг:

  • наявність складських запасів: ви оплачуєте замовлення, наступного дня ми робимо відвантаження;
  • широкий асортимент: ви можете придбати все потрібне в одному місці;
  • розробка макета дизайнером, друк: ви можете вибрати розміри, колір, матеріал, з якого буде виготовлено упаковку або сумку, нанести слоган, логотип або інше зображення;
  • готівковий та безготівковий розрахунок.

Термін нанесення друку – 2-3 дні з дати погодження макета. Терміни пошиття сумок за ескізами замовника оговорюються з  менеджером, залежать від складності моделі та завантаженості виробництва.

Забрати замовлення можна самостійно зі складу, оформити доставку в Кременчук Новою Поштою або іншою транспортною компанією.