Сумки для пляшок

НОВИНКА
Сумка для пляшки одинарна (11х8х35 см)
Сумка для пляшки одинарна (11х8х35 см)
Тканинні  сумки для пляшки  з бавовниРозмір, см: 11х8х35 смТканина: небілена бавовна, саржа, 240 г/кв.мДовжина ручки: 50 смКількість в упаковці: 50 шт.Еко сумку для пляшки зшито з високоякісної бавовни. Структуру тканини (саржа) можна детально розглянути на третьому фото.Особливості сумки ..
від 29.00 грн. з ПДВ
НОВИНКА
Сумка для пляшки подвійна (18х8х35 см)
Сумка для пляшки подвійна (18х8х35 см)
Тканинні  сумки для двох пляшок  з бавовниРозмір, см: 18х8х35 смТканина: небілена бавовна, саржа, 240 г/кв.мДовжина ручок: 50 смКількість в упаковці: 50 шт.Еко сумку для двох пляшок зшито з високоякісної бавовни. Структуру тканини (саржа) можна детально розглянути на третьому фото.Особливо..
від 34.00 грн. з ПДВ

Сумка для пляшок - специфічний вид еко сумки з бавовни.


В своєму прагненні виробляти все більше та більше натуральної, екологічної упаковки компанія “Борса” постійно шукає нові види та форми товарів для упаковки.

Ми давно зайняли нішу паперової упаковки під пляшку для вина. Наші крафт пакети під одну та дві пляшки - один з найпопулярніших видів паперових пакетів в нашому асортименті.


Технологи нашого швейного виробництва захотіли сотворити таку саме зручну, практичну та, що важливо, - долговічну упаковку для пляшки з тканини.

В результаті їхньої праці наш ассортимент еко сумок з тканини збагатився двома видами еко сумки для пляшок вина чи води.

Сумка органайзер для пляшок  виготовлена із щільної (240 г/кв.м) небіленої бавовни із саржевим плетінням. Цю тканину ми використовуємо для виготовлення наших універсальных еко сумок. Чудово вона себе зарекомендувала і в тестових зразках еко сумки для пляшок.

Ми виготовили еко сумки для пляшок двух розмірів - для однієї та для двох пляшок.Сумка для переноски пляшки вина в нашому виконанні - це надійний вид упаковки, всю нашу продукцію відрізняє найвища якість пошива: ідеальний розкрій, рівні міцні шви, надійні дододаткові закрепки ручок. 

Наші еко сумки для пляшки витримують вагу до 20 кг.


Сумка для пляшок -

відносно новий вид упаковки, ще не зовсім випробуваний ринком. Тому еко сумки для пляшок купити зі складу в м. Київ наразі не можна, цей вид упаковки виготовляємо виклчно під замовлення. 

Це не повинно вас зупинити при замовленні еко сумки, адже відшиваємо свою продукцію дуже оперативно, і на виготовлення сумки під пляшку ми не витратимо більше 3-4 днів.


Саме в такому індивідуальному підході до виготовлення еко сумки для пляшки вина є беззаперечний плюс. В процесі виробництва, після розкрою вашого замовлення, ми можемо нанести друк логотипа вашої компанії та торгової марки - виноградника, завода з виготовлення вин, винного льоху…

Погодьтесь, приємний післясмак може лишитись не тільки від вина, а й від подарункової ексклюзивной упаковки - еко сумки з бавовни.


Для детальної консультації про те, як сумки для пляшки можна купити, звертайтесь, буль ласка, до наших фахівців відділу продаж. Вони оперативно прорахують вартість вашого замовлення та допоможуть із візуалізацією вашого дизайна на наших сумка для пляшок.