Бандерольний пакет S10 (350 х 470 мм) СКЛ з повітряним прошарком (коричневий)

  • В наявності
  • Модель: AP
  • Виробник: Польща (власний імпорт)
  • 1 або більше, шт. 834.60
  • 2 або більше, шт. 7842.00
  • 3 або більше, шт. 7338.00
  • 5 або більше, шт. 708.60
  ціну вказано за упаковку
-
+

Протиударні бандерольні конверти (пакети) S10 (350 х 470 мм) СКЛ з повітряним прошарком (коричневі). 
Розмір: внутрішній- 350 х 470 мм, зовнішній - 370 х 480 мм.
Папір: білий крафт 90г/м2.
Клей на клапані: самоклеючий з силіконовою стрічкою (для заклеювання конверта знімають захисну стрічку і притискають клапан до пакету).
Внутрішня повітряна поліетиленова вставка оберігає вміст пакета від фізичних ушкоджень при ударі або падінні.
В коробці: 50 шт.
Вага коробки: 6,5 кг.

Конверти із внутрішнім повітряним шаром називають по-різному. Але найчастіше використовують термін бандерольний конверт. Бандерольні пакети мають стандартні розміри у різних виробників. Наші бандерольні конверти виготовлені у Польщі з високоякісного білого та золотистого (коричневого) крафту та повітряно-бульбашкової плівки. За своїми характеристиками бандерольні конверти різного кольору не відрізняються. Вам цілком може підійти Бандерольний пакет S10 (350 х 470 мм) СКЛ з повітряним прошарком (білий). Для того, щоб швидко і чітко нанести на ковнерт бандерольне маркування, адресу одержувача або будь-яку іншу інформацію, рекомендуємо вам звернути увагу на категорію нашого сайту Самоклеючі етикетки. Тут ви зможете підібрати потрібний вам розмір етикеток, що самоклеяться, які підходять для друку на різного виду принтерах.

Галина

Мені порадила знайома купити пакети з повітряним шаром. Я залишилася дуже задоволена результатом їхньої роботи. Упаковка гарантує надійний захист моїх товарів під час транспортування і відмінно захищає від вологи і пилу, що особливо для мене важливе. Крім того, кожен пакет легко закривається, що робить використання дуже зручним і практичним.

16.12.2023

Генадий

Заказываю впервые данные конверты. Что могу сказать, пакеты меня впечатлили, особенно воздушная прослойка. Кроме того, материал конвертов очень прочный и долговечный. В целом, это отличное решение для всех, кто ищет надежную и стильную упаковку для своего бизнеса

18.11.2023

Света

Заказываю далеко не первый раз, до этого брала пакеты меньшего размера, решила в этот раз выбрать большие. Коричневый цвет добавляет естественность упаковке и стильный внешний вид, что является большим плюсом. Рекомендую данные пакеты всем, кто ценит качество и внешний вид упаковки. Снизила бал за доставку

26.08.2023

Написати відгук

Схожі товари