Доставка та оплата в Дніпро

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Еко-паковання з доставкою у Дніпро

На сайті компанії «Борса» ви знайдете якісну екологічну упаковку для свого бізнесу. Ви можете вибрати стандартний варіант або замовити продукцію з принтом логотипу, слоганом та будь-яким зображенням. В інтернет-магазині представлена ​​паперова продукція у різних кольорах та розмірах, крафт-пакети без ручок та зручні упаковки для вина. Також є великий асортимент упаковки для кур'єрської доставки, включаючи поліетиленові та бандерольні конверти, на які можна нанести друк.

Окрім паперової продукції, ви можете замовити еко-сумки:

У каталозі представлено еко-рюкзаки та дорожні косметички. Якщо ви не знайшли в наявності продукції, яка задовольнила б ваші запити, зв'яжіться з менеджером з продажу, щоб обговорити індивідуальне пошиття. Терміни замовлення обговорюються в індивідуальному порядку з урахуванням завантаженості виробництва, складності роботи та кількості одиниць. Нанести друк можна за 2-3 дні, якщо підібрати упаковку із наявності.

Доставка у м. Дніпро здійснюється транспортною компанією Нова Пошта (відвантаження протягом одного дня з моменту 100% оплати). Можна вибрати іншого перевізника, заздалегідь погодивши з менеджером можливість надсилання. Вартість доставки залежить від тарифів перевізника.