Конверти В5 (176 х 250 мм)

Пакети В5 (0+0) СКЛ (500 шт. в уп.)
Поштові пакети В5 (0+0) СКЛ Розмір: 176 х 250 мм Папір: білий офсет, щільність 90 г/кв.м Клей на клапані: самоклеючий з силіконовою стрічкою (для заклеювання пакету знімать захисну стрічку та притискають клапан до пакету) Кількість пакетів в коробці: 500 шт. Вага коробки: 4,0 кгП..
Ціна від 952.20
Пакети В5 (0+0) крафт СКЛ (500 шт. в уп.)
Поштові пакети В5 (0+0) крафт СКЛ. Розмір: 176 х 250 мм Папір: бурий крафт, щільність 90 г/кв.м Клей на клапані: самоклеючий з силіконовою стрічкою (для заклеювання пакету знімають захисну стрічку і притискають клапан до пакету) Кількість пакетів в коробці: 500 шт. Вага коробки: 4,0 кгПоштовий ..
Ціна від 916.80

Поштовий пакет В5: особливості упаковки

Цифрові технології дозволяють людям набагато швидше обмінюватися інформацією та отримувати відповіді, ніж у часи, коли з цією метою використовувалося листування на папері. Проте електронні листи не змогли повністю витіснити з нашого життя традиційне листування на паперових носіях.

За правилами етикету, всілякі запрошення та привітання прийнято надсилати саме у паперовому варіанті, а не електронним повідомленням. Листи у паперовому вигляді також залишаються невід'ємною частиною ділового життя. Всілякі угоди, контракти, договори, повідомлення, квитанції, чеки та багато інших важливих документів прийнято передавати адресату надрукованими на папері. А для того, щоб по дорозі папери не пошкодилися і приховати конфіденційну інформацію від сторонніх, не обійтися без поштового конверта або пакета. І у багатьох випадках оптимальним варіантом є упаковка формату В5.

Поштовий пакет або конверт формату В5 – це упаковка, розмір якої становить 176х250 мм. При цьому важливо розуміти, що різниця між обома варіантами пакувальної продукції існує. Вона - у розташуванні клапана з клеючим шаром. У конвертів він розташований на більш довгій стороні упаковки, у пакетів – на вузькій. Крім того, пакети нерідко мають розширення, що дозволяє помістити в упаковку більше листів, ніж класичний конверт. Якщо говорити про упаковки В5, їх габарити дозволяють помістити всередину до 15 аркушів канцелярського паперу формату А4 або до 30 – у форматі А5.

Якщо ви шукаєте, де купити конверти або пакети B5, компанія Борса готова запропонувати на ваш вибір якісні упаковки для кореспонденції за найвигіднішими цінами в столиці.

Переваги упаковок В5 з асортимента компанії Борса

Пакети формату В5 – одні з найбільш популярних у діловому листуванні. Вони ідеально підходять для пересилання документації, що складається з багатьох аркушів, рекламних буклетів та журналів. І ми подбали про те, щоб у нашому асортименті ця продукція була присутня в кількох варіантах. Зокрема, на вибір клієнтів пропонуємо пакети В5 двох видів:

Поштові упаковки формату 176х250 мм, які можна придбати у нас, – це продукція європейської якості. Вони виконані з паперу оптимальної щільності, яка надійно захистить кореспонденцію під час транспортування. Клапан фіксується на конверті за допомогою силіконової стрічки, що клеїться. Щоб запечатати пакет, необхідно зняти захисну стрічку з клею і притиснути клапан. Такий варіант - зручний у використанні, надійний і не вимагає додатково змочувати клейовий шар.

Купити пакети В5 в Борса

Через інтернет-магазин компанії Борса можна купити поштові конверти та пакети В5 за вигідною ціною з доставкою до Києва та інших населених пунктів України. Пакування формату 176х250 мм ми продаємо пачками по 500 шт. Ціна в перерахунку на 1 пакет змінюється в залежності від обсягу замовлення: чим більший опт, тим нижча вартість за одиницю товару.

Звертаємо вашу увагу, що Борса – поліграфічна компанія. Це означає, що за бажанням клієнта ми готові брендувати куплені у нас конверти. Ми можемо надрукувати на них логотип або слоган вашої компанії, а також шаблон із даними відправника.

Замовляйте якісні поштові пакети в Борсі, щоб ваша кореспонденція була надійно захищена в естетичній та унікальній упаковці.

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
У інтернет-магазині Борса найвигідніша ціна на Конверти В5 (176 х 250 мм) в Україні.
Найбільш популярні: Телефонуйте нашим консультантам! Ми завжди маємо що вам запропонувати!
Причини, чому варто замовити доставку на Конверти В5 (176 х 250 мм):
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • найкращі умови оплати
Наші менеджери проконсультують Вас щодо особливостей будь-якого обраного товару за номером +38 (044) 377-78-63.

Конверти В5 (176 х 250 мм). Ціни в магазині БОРСА:

Назва товару Ціна
👉 Пакети В5 (0+0) СКЛ (500 шт. в уп.) Ціна від 952.20 грн.
👉 Пакети В5 (0+0) крафт СКЛ (500 шт. в уп.) Ціна від 916.80 грн.

✅ Кількість товарів в каталозі: 2 шт.
✅ Середня ціна товару: 934.50 грн.
✅ Найдешевший товар: 916.80 грн.
✅ Найдорожчий товар: 952.20 грн.