Доставка та оплата в Кам'янське

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Яку продукцію доставляє в Кам'янське компанія «Борса»?

Вирішили відкрити в Кам'янському свій магазин і не знаєте, як привернути увагу покупців? Замовте через інтернет з доставкою у ваше місто оригінальні пакети та сумки, які стануть гарною рекламою вашого бізнесу. Їх виготовить спеціально для вас компанія "Борса". На цьому сайті ви можете знайти великий вибір пакувальних виробів із паперу, картону та тканини. За вашим бажанням, на них можуть бути нанесені емблема або слоган магазину, його контактні дані та інша інформація. Вся продукція компанії «Борса» виконана з екологічно чистих матеріалів, що відрізняється гарною якістю. Ви можете замовити:

Виготовлення продукції з нанесеними на ваше замовлення логотипами та написами може зайняти кілька днів. При великому замовленні клієнту доступна можливість отримати сигнальний зразок продукції, що дозволить оцінити якість друку та зовнішній вигляд готового виробу до відправки у виробництво всієї партії. Виконане замовлення буде відправлено до Кам'янського після його повної передоплати. Доставка здійснюється Новою поштою або іншою транспортною компанією, вибір якої необхідно погодити з нашим менеджером за вказаними на сайті телефонами.