Кошик порожній!

Друк логотипа на упаковці. Зробіть свою упаковку ексклюзивною!


Що окрім готових товарі для пакування пропонує "Борса"?


 Для правильної підготовки вашого дизайну до друку на наших пакетах, сумках та конвертах просимо дотримуватись деяких вимог:


 Вимоги до підготовки макетів для друку на паперових пакетах

 Вимоги до підготовки макетів для друку на сумках


 Вимоги до підготовки макетів для друку на конвертах


 Вимоги до підготовки макетів для друку на кур'єрських пакетахНанесення логотипу на конверт, друк на кур'єрських пакетах, еко сумки з логотипом, паперові пакети з логотипом на замовлення

- основна спеціалізація компанії "Борса".


Чому ми так багато уваги приділяємо зовнішньому вигляду упаковки? Чому так важливо дотримуватися балансу між функціональністю і естетикою пакувальних матеріалів?

Зустрічають "за одягом" не тільки людей. Упаковка товару - це і інструмент реклами, і інформування про товар, і засіб транспортування. Якість і функціонал упаковки повинні бути на такому ж рівні, що і сам продукт, який ми пакуємо. Крім того, пакувальний матеріал повинен бути максимально безпечним і екологічним.


Ми виробляємо і продаємо дуже різну за своїми характеристиками упаковку:

Всі ці товари для упаковки не повинні залишатися безликими!


Друк логотипу на упаковці

- процес технологічно нескладний, якщо виконується професіоналами, якісними матеріалами та на надійному обладнанні.


Звичайно, основним критерієм вибору постачальника такої послуги, як друк упаковки, є ціна. Зробивши замовлення в нашій друкарні, ви можете бути впевнені, що не заплатите зайвого за якісне нанесення принта на упаковку. Крім того, друк на упаковку ми наносимо максимально оперативно.


Як зробити замовлення на нанесення друку в компанії "Борса"?


  1. Для початку рекомендуємо відвідати наш Блог. Ми постійно поповнюємо Галереї готових виробів - конвертів, паперових пакетів і еко сумок. Фото деталей, якість нанесення друку допоможуть вам остаточно ствердитись в необхідності замовлення друку на упаковці.
  2. Виберіть з нашого асортименту паперовий крафт пакет потрібного вам розміру, еко сумку або формат конверта. Якщо у вас виникають сумніви в правильності вибору - проконсультуйтеся з нашими фахівцями відділу продажів, їх кваліфікація та багаторічний досвід допоможуть вам не помилитися.
  3. Перед підготовкою макета для нанесення логотипу ознайомтесь з рядом специфічних вимог до матеріалів для друку.
  4. Наші дизайнери оцінять складність макета, дадуть рекомендації щодо його оптимізації (при необхідності). Після цього ви отримаєте файл-візуалізацію, попередній зовнішній вигляд того, як буде виглядати ваша упаковка з нанесенням логотипу.
  5. Після затвердження макета ваше замовлення надійде у виробництво. Готову продукцію ми зможемо відвантажити вам протягом 2-5 робочих днів (терміни виготовлення узгоджуються індивідуально з кожним Замовником).

Як бачите, все досить просто. Якщо залишилися питання - телефонуйте, приходьте до нас!


Пакуйте не тільки натурально, а й яскраво і неординарно разом з Борса!