Друк логотипа на упаковці. Зробіть свою упаковку ексклюзивною!

Що окрім готових товарів для пакування пропонує "Борса"?

 Для правильної підготовки вашого дизайну до друку на наших пакетах, сумках та конвертах просимо дотримуватись деяких вимог:

 Вимоги до підготовки макетів для друку на паперових пакетах

 Вимоги до підготовки макетів для друку на сумках


 Вимоги до підготовки макетів для друку на конвертах


 Вимоги до підготовки макетів для друку на кур'єрських пакетах


Нанесення логотипу на конверт, друк на кур'єрських пакетах, еко сумки з логотипом, паперові пакети з логотипом на замовлення

Чому ми так багато уваги приділяємо зовнішньому вигляду упаковки? Чому так важливо дотримуватися балансу між функціональністю і естетикою пакувальних матеріалів?

Зустрічають "за одягом" не тільки людей. Упаковка товару - це і інструмент реклами, і інформування про товар, і засіб транспортування. Якість і функціонал упаковки повинні бути на такому ж рівні, що і сам продукт, який ми пакуємо. Крім того, пакувальний матеріал повинен бути максимально безпечним і екологічним.

Ми виробляємо і продаємо дуже різну за своїми характеристиками упаковку:

Всі ці товари для упаковки не повинні залишатися безликими!


Друк логотипу на упаковці

Нанесення логотипа - процес технологічно нескладний, якщо виконується професіоналами, якісними матеріалами та на надійному обладнанні.

Звичайно, основним критерієм вибору постачальника такої послуги, як друк упаковки, є ціна. Зробивши замовлення в нашій друкарні, ви можете бути впевнені, що не заплатите зайвого за якісне нанесення принта на упаковку. Крім того, друк на упаковку ми наносимо максимально оперативно.

Як зробити замовлення на нанесення друку в компанії "Борса"?

  1. Для початку рекомендуємо відвідати наш Блог. Ми постійно поповнюємо Галереї готових виробів - конвертів, паперових пакетів і еко сумок. Фото деталей, якість нанесення друку допоможуть вам остаточно ствердитись в необхідності замовлення друку на упаковці.
  2. Виберіть з нашого асортименту паперовий крафт пакет потрібного вам розміру, еко сумку або формат конверта. Якщо у вас виникають сумніви в правильності вибору - проконсультуйтеся з нашими фахівцями відділу продажів, їх кваліфікація та багаторічний досвід допоможуть вам не помилитися.
  3. Перед підготовкою макета для нанесення логотипу ознайомтесь з рядом специфічних вимог до матеріалів для друку.
  4. Наші дизайнери оцінять складність макета, дадуть рекомендації щодо його оптимізації (при необхідності). Після цього ви отримаєте файл-візуалізацію, попередній зовнішній вигляд того, як буде виглядати ваша упаковка з нанесенням логотипу.
  5. Після затвердження макета ваше замовлення надійде у виробництво. Готову продукцію ми зможемо відвантажити вам протягом 2-5 робочих днів (терміни виготовлення узгоджуються індивідуально з кожним Замовником).

Як бачите, все досить просто. Якщо залишилися питання - телефонуйте, приходьте до нас!


Пакуйте не тільки натурально, а й яскраво і неординарно разом з Борса!Нанесення логотипу на упаковку — кому і для чого може знадобитися?

Продумане пакування — така ж важлива складова бізнес-стратегії, як і налагодження виробництва, робота над удосконаленням якості продукції. Більше того, упаковка товару чи конверт з діловою кореспонденцією — це свого роду візитівка компанії. Що оригінальнішою і якіснішою вона буде, то кращим буде перше враження про компанію.

Брендована упаковка — це ефективний інструмент впливу на аудиторію. Неординарне пакування вирізняє виробника чи продавця з-поміж сотень інших компаній, які пропонують аналогічні послуги. Логотип, нанесений на тару, врізається у пам’ять споживачів — коли клієнтові наступного разу знадобиться певний товар, він, швидше за все, буде шукати уже знайому емблему. А якщо врахувати, що 8 із 10 споживачів схильні повторно використовувати отримані з товаром брендовані крафт-пакети й екосумки, це означає тривалу безкоштовну рекламу для фірми, чий лого надрукований на пакунку.

Для компаній, які часто надсилають кореспонденцію чи клієнтські замовлення поштою, чудовим варіантом безкоштовної реклами та покращення власного іміджу можуть стати брендовані конверти і кур’єрські пакети.

Якщо у вашого бізнесу досі немає оригінальних упаковок з власним логотипом, замовити пакувальні матеріали різних видів, а також друк на них можна в компанії «Борса».

«Борса» — якісний друк логотипів будь-якої складності

«Борса» — компанія, яка працює в сегменті В2В і спеціалізується на виготовленні та брендуванні пакувальних матеріалів. Наші типографічні цехи обладнані сучасним устаткуванням, за допомогою якого ми можемо виконувати друк одно- та повноколірних елементів на різних типах поверхонь:

Обладнання, яке ми використовуємо в роботі, гарантує високу якість друку зі збереженням чіткості навіть найдрібніших елементів принту. Логотипи, віддруковані на устаткуванні компанії «Борса», виразні, а надписи читабельні, навіть ті, які нанесені дрібним шрифтом.

Для друку ми використовуємо сертифіковані іноземні фарби високої якості. Віддаємо перевагу фарбникам, які максимально тривалий час не вигорають на сонці, не вимиваються водою, не втрачають своєї яскравості та фактури в результаті перепадів температури. Для різних типів поверхонь використовуємо фарби з особливим складом та спеціальну техніку друку, що гарантує надійну адгезію. Тому впевнені, що нанесений логотип не зітреться з поліетилену чи паперу, не посиплеться з текстильної торбинки.

Щоб нашим клієнтам було легше вибрати масштаб і розташування логотипу на тій чи іншій основі, визначитися з кольором, на підготовчому етапі ми робимо візуалізацію майбутнього дизайну. І навіть якщо у замовника виникають труднощі з вибором, наші досвідчені спеціалісти порадять оптимальний варіант основи, модель пакету чи сумки, на якій лого буде виглядати максимально виграшно.

До того ж, ціни на типографські послуги «Борса» доволі низькі. Тож навіть невеликі фірми та компанії України можуть дозволити собі замовити у нас друк на сумках, паперових пакетах, конвертах чи кур’єрських пакунках.

Як замовити брендування упаковки в «Борса»

Аби скористатися послугами компанії «Борса», можна оформити замовлення на сайті чи зателефонувати нам. Незважаючи на те, що офіс компанії розташований у Києві, ми працюємо з клієнтами з усіх куточків України. Щоб оформити замовлення на друк, вам необов’язково їхати у Київ — достатньо відправити логотип на нашу електронну пошту, вибрати основу, на яку він повинен бути нанесений, та вказати необхідну кількість упаковок. Усі робочі моменти ми зможемо врегулювати по телефону чи в онлайн-режимі. Готові замовлення відправляємо по всій Україні.