Кошик порожній!

Друк логотипа на упаковці. Зробіть свою упаковку ексклюзивною!


Що окрім готових товарі для пакування пропонує "Борса"?


 Для правильної підготовки вашого дизайну до друку на наших пакетах, сумках та конвертах просимо дотримуватись деяких вимог:


 Вимоги до підготовки макетів для друку на паперових пакетах

 Вимоги до підготовки макетів для друку на сумках


 Вимоги до підготовки макетів для друку на конвертах


 Вимоги до підготовки макетів для друку на кур'єрських пакетахНанесення логотипу на конверт, друк на кур'єрських пакетах, еко сумки з логотипом, паперові пакети з логотипом на замовлення

- основна спеціалізація компанії "Борса".


Чому ми так багато уваги приділяємо зовнішньому вигляду упаковки? Чому так важливо дотримуватися балансу між функціональністю і естетикою пакувальних матеріалів?

Зустрічають "за одягом" не тільки людей. Упаковка товару - це і інструмент реклами, і інформування про товар, і засіб транспортування. Якість і функціонал упаковки повинні бути на такому ж рівні, що і сам продукт, який ми пакуємо. Крім того, пакувальний матеріал повинен бути максимально безпечним і екологічним.


Ми виробляємо і продаємо дуже різну за своїми характеристиками упаковку:

Всі ці товари для упаковки не повинні залишатися безликими!


Друк логотипу на упаковці

- процес технологічно нескладний, якщо виконується професіоналами, якісними матеріалами та на надійному обладнанні.


Звичайно, основним критерієм вибору постачальника такої послуги, як друк упаковки, є ціна. Зробивши замовлення в нашій друкарні, ви можете бути впевнені, що не заплатите зайвого за якісне нанесення принта на упаковку. Крім того, друк на упаковку ми наносимо максимально оперативно.


Як зробити замовлення на нанесення друку в компанії "Борса"?


  1. Для початку рекомендуємо відвідати наш Блог. Ми постійно поповнюємо Галереї готових виробів - конвертів, паперових пакетів і еко сумок. Фото деталей, якість нанесення друку допоможуть вам остаточно ствердитись в необхідності замовлення друку на упаковці.
  2. Виберіть з нашого асортименту паперовий крафт пакет потрібного вам розміру, еко сумку або формат конверта. Якщо у вас виникають сумніви в правильності вибору - проконсультуйтеся з нашими фахівцями відділу продажів, їх кваліфікація та багаторічний досвід допоможуть вам не помилитися.
  3. Перед підготовкою макета для нанесення логотипу ознайомтесь з рядом специфічних вимог до матеріалів для друку.
  4. Наші дизайнери оцінять складність макета, дадуть рекомендації щодо його оптимізації (при необхідності). Після цього ви отримаєте файл-візуалізацію, попередній зовнішній вигляд того, як буде виглядати ваша упаковка з нанесенням логотипу.
  5. Після затвердження макета ваше замовлення надійде у виробництво. Готову продукцію ми зможемо відвантажити вам протягом 2-5 робочих днів (терміни виготовлення узгоджуються індивідуально з кожним Замовником).

Як бачите, все досить просто. Якщо залишилися питання - телефонуйте, приходьте до нас!


Пакуйте не тільки натурально, а й яскраво і неординарно разом з Борса!Кому варто замовити друк на пакетах і сумках?

Упаковка товару - перше, що бачить клієнт. По ній він формує перше враження як про сам товар, так і про бренд. Тому так важливо подбати про функціональність і естетичність упаковки, яка буде відповідати статусу компанії.

Багато компаній вважають за краще стандартну упаковку. Це найпростіше рішення, але існують і більш ефектні способи упакувати продукцію, наприклад, купити фірмові пакети з друком. Основна перевага фірмового пакета - впізнаваність. Завдяки друку вашого лого упаковка буде ненав'язливо рекламувати ваш товар і запам'ятається великій кількості покупців.

Пакети та інша упаковка зі своїм логотипом під замовлення має ще одна значущу перевагу - екологічність. В якості вихідного матеріалу використовуються паперові конверти і бавовняні сумки, які після використання повністю розкладаються, а тому безпечні для навколишнього середовища.


Які існують пакувальні пакети з логотипом?

Для друку лого використовують різні види упаковки:

Крафт-пакети - ідеальне рішення для подарунків. Їх щільність становить 100-120 г / кв.м, що дозволяє витримувати вагу в кілька кілограмів. Підходять для упаковки одягу, аксесуарів, взуття, алкоголю, їжі на винос.

Бавовняні екосумки стали популярною екологічною альтернативою пластиковим пакетам. Багато хто використовує екосумки для походів за продуктами, але вони можуть стати в нагоді і бізнесу. Наприклад, такі сумки можна дарувати постійним клієнтам як бонус за покупку.

Поштові конверти користуються попитом навіть в епоху інтернету. У бізнесі їх використовують для відправки офіційних ділових листів або рекламних матеріалів. Брендування дозволяє зробити такі конверти унікальними і такими, що запам'ятовуються.

Паперові кур'єрські конверти використовуються для відправки поштою документів і малогабаритних товарів: дрібної електроніки, аксесуарів, сувенірів. Ваш логотип на кур'єрському конверті підкреслить високий рівень послуг компанії.

Де замовити нанесення логотипа на упаковку?

Замовити друк логотипу або нанесення фото на пакети ви можете в компанії Борса. Друк на упаковці - основний напрямок нашої діяльності, в якому ми працюємо з 2011 року.

Вартість нанесення на упаковку логотипу під замовлення доступна бізнесу будь-яких масштабів. У компанії Борса можливий як невеликий, так і великий опт. При цьому максимально вигідною буде друк тиражу. Крім того, для великих замовлень ми пропонуємо безкоштовну доставку.

Друк логотипів на сумках доступний компаніям по всій країні: в містах Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів та інші населені пункти (Україна). Терміни обговорюємо індивідуально, в середньому, замовлення виконуємо протягом двох-трьох робочих днів. Перед відправкою замовлення до друку обов'язково затвердимо макет з вами, щоб ви були впевнені в тому, що дизайн вам підходить. У Києві діє кур'єрська доставка і самовивіз, в інших містах - доставка зручною вам поштовою службою.

Ми беремося за замовлення будь-якої складності. Зв'яжіться з нами за контактами, вказаними внизу сторінки, і ми запропонуємо оптимальний варіант упаковки, зорієнтуємо за вартістю робіт.