Доставка та оплата в Луцьк

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Продукція компанії "Борса" з доставкою в Луцьк

Продукцію нашого виробництва можна придбати у всіх містах України, у тому числі у Луцьку. Представникам великого, середнього, дрібного бізнесу приватним клієнтам доступний весь асортимент паперової упаковки, сумок з екологічних матеріалів з можливістю нанесення будь-яких зображень та написів. У каталозі нашого інтернет-магазину представлені:

Всі товари з каталогу є на складі. Термін нанесення друку 2-3 дні після погодження макету.

Як оформити замовлення та доставку, здійснити оплату в Луцьку?

Щоб оформити та оплатити замовлення, достатньо доступу до мережі інтернет. Ви вибираєте необхідні позиції, визначаєте кількість, обговорюєте зі спеціалістом відділу продажів вартість, оплачуєте, і на наступний робочий день ми відвантажуємо вам товар зі складу. Скласти та узгодити макет наш дизайнер також може віддалено. На друк потрібно 2-3 дні. Дещо більше часу знадобиться на те, щоб зробити упаковку або відшити сумки за ескізами та розмірами замовника. Тут можна вибрати будь-які матеріали, фактуру, колір, дизайн. Працюємо за повною передоплатою. Приймаємо готівкові платежі в офісі, також можна перерахувати гроші на наш розрахунковий рахунок. Відвантаження товару проводиться зі складу у Києві. Забрати продукцію можна своїм транспортом, скористатися послугами Нової Пошти або іншої транспортної компанії.