Бандерольний пакет S1 (100 х 165 мм) СКЛ з повітряним прошарком (білий)

  • В наявності
  • Модель: AP
  • Виробник: Польща (власний імпорт)
  • 1 або більше, шт. 712.80
  • 2 або більше, шт. 664.80
  • 3 або більше, шт. 617.40
  • 5 або більше, шт. 594.00
  ціну вказано за упаковку
-
+

Протиударні бандерольні конверти (пакети) S1 (100 х 165 мм) СКЛ з повітряним прошарком (білі). 
Розмір: внутрішній - 100 х 165 мм, зовнішіній - 120 х 175 мм.

Папір: білий крафт 90г/м2.

Клей на клапані: самоклеючий з силіконовою стрічкою (для заклеювання конверта знімають захисну стрічку і притискають клапан до пакету).
Внутрішня повітряна поліетиленова вставка оберігає вміст пакета від фізичних ушкоджень при ударі або падінні.
В коробці: 200 шт.
Вага коробки: 2,5 кг.

Бандерольні пакети використовують для пересилання малогабаритних товарів. Бандерольний конверт з внутрішнім повітряним шаром ідеально підходить для транспортування необ'ємної техніки, комплектуючих для комп'ютерів, прикрас і косметики. Протиударні властивості плівки з повітряними пухирцями роблять бандерольні пакети надійними при пересиланні будь-яких тендітних плоских предметів. У нашому каталозі пакет бандерольний представлений в 10 розмірах, знайти відповідний саме для ваших цілей не важко. Бандерольний пакет S1 (100 х 165 мм) СКЛ з повітряним прошарком (коричневий), він відрізняється тільки кольором зовнішнього шару. Цей бандерольний пакет виготовлений з коричневого крафта. Всі бандерольні конверти в нашому магазині можна купити від 1 упаковки, зверніть увагу! Для зручності маркування ваших відправлень рекомендуємо придбати Етикетки самоклеючі, які підходять для друку на різних пристроях.

Владимир

Используем эти бандерольные пакеты для доставки жестких дисков. Конверты для этой цели подходит отлично - так как воздушная упаковка прочно защищает посылку любой хрупкости

21.04.2021

Кароліна

Наша інтернет-крамниця ювелірних прикрас,завжди шукала спосіб якісно доставити покупцеві прикраси. Це дійсно важливо, тому ми обрали ці пакети з повітряним прошарком. Тепер за цілісність виробів можна не турбуватися.

22.02.2021

Олег

Доставка надшвидка. Доставили на наступний день після того, як оформила замовлення! Конверти досить якісні, і вмисткі, якість паперу також на висоті

20.03.2020

Написати відгук

Схожі товари