Кошик порожній!

Картонні тубуси для пересилання

Поштовий картонний тубус (350х76мм) з кришками
Поштовий картонний тубус (350х76мм) з кришками
Поштовий картонний тубус (350х76мм) з двома бляшаними кришками (заглушками) Довжина: 350 мм Внутрішній диаметр: 76 мм Матеріал: коричневий багатошаровий картон товщиною 2 мм Вага 1 шт.: 0,145 кг Поштовий тубус з багатошарового картону  підійде для упаковки А3 формата (297х420 мм)&nb..
Ціна від 36.60 грн. з ПДВ
Поштовий картонний тубус (450х76мм) з кришками
Поштовий картонний тубус (450х76мм) з кришками
Поштовий картонний тубус (450х76мм) з двома бляшаними кришками (заглушками) Довжина: 450 мм Внутрішній диаметр: 76 мм Матеріал: коричневий багатошаровий картон товщиною 2 мм Вага 1 шт.: 0,185 кг Тубус з багатошарового картону чудово підійде для упаковки А2 формату (420х594..
Ціна від 38.40 грн. з ПДВ
Поштовий картонний тубус (650х76мм) з кришками
Поштовий картонний тубус (650х76мм) з кришками
Поштовий картонний тубус (650х76мм) з двома бляшаними кришками (заглушками) Довжина: 650 мм Внутрішній диаметр: 76 мм Матеріал: коричневий багатошаровий картон товщиною 2 мм Вага 1 шт.: 0,245 кг Тубус з багатошарового картона чудово підійде для упаковки А1 формату (594х841..
Ціна від 41.40 грн. з ПДВ

Для чого потрібен поштовий крафт-тубус?

Коли потрібно переслати поштовою службою паперові предмети, найголовніше - міцна упаковка, яка не дасть папери пом'яти. Найкраще для цієї мети підійде тубус з щільною крафтового паперу, який легко купити в Києві і інших містах країни. Варто купити картонний тубус для пересилання плакатів, географічних карт і подібних предметів, які легко скручуються. Туби добре підходять для великих настінних календарів, банерів, постерів, фотографій. Таку упаковку можна також використовувати для пересилки різних сипучих продуктів, наприклад, бакалії.

Картонна туба призначена, в першу чергу, для упаковки і поштового відправлення, але її можна купити і для інших цілей. Наприклад, вона ідеальна для зберігання великоформатних креслень. Паперовий тубус відмінно підходить для зберігання документів формату A3, A2, A1 і А0.

Крафтовий тубус з картону з кришкою: в чому переваги?

Виробництво картонних тубусів не втрачає актуальності, оскільки такі вироби мають кілька переваг: зручність, надійність, невелика вага, екологічність, низька ціна.

Вироби виготовляються з багатошарового картону. До них додаються дві металеві кришки, щільно закривають отвори з обох сторін. Це забезпечує надійний захист вмісту від деформації.

Вироби з цієї категорії важать зовсім небагато - буквально 100-200 грамів. Це особливо важливо при поштового пересилання, адже на вартість посилки впливає, в тому числі, і її вага.

Виробництво тубусів з картону - популярний напрям у виготовленні екоупаковкі. Коли виріб виконало свою функцію, його легко утилізувати. Картон виготовляється з поновлюваних ресурсів і повністю розкладається, тому його відносять до екологічних матеріалів, які бережуть навколишнє середовище.

Де купити тубус для пакування?

Інтернет-магазин Борса пропонує оптом купити картонні й паперові коробки-тубуси з кришками і інші види екологічної упаковки з доставкою по всій Україні, включно з Києвом, Харків, Львів, Одесу, Дніпро, Чернівці, Чернігів, Кривий Ріг та інші регіони. Виготовлення картонних тубусів ми довіряємо компанії-партнеру, з якою співпрацюємо багато років. Тому ви можете бути впевнені у високій якості виробів. Можливий як великий, так і дрібний опт - від 10 одиниць товару. Чим більше кількість, тим вигідніше обходиться замовлення. Крім того, у нас ви можете замовити самоклеючі етикетки для зручного маркування.

Наш склад знаходиться в Києві, всі представлені на сайті товари вже готові до відправки. По Києву діє адресна кур'єрська доставка протягом 1 робочого дня після оплати замовлення. При бажанні, ви також можете забрати замовлення самостійно.

Можлива відправка тубусів поштою в будь-який населений пункт (Україна). Ви можете самі вибрати зручну поштову службу, погодивши деталі доставки з нашим менеджером. Термін відправки - 1 робочий день.

Якщо у вас є питання з приводу упаковки або друку на ній, ми завжди готові проконсультувати вас по телефону або електронній пошті.

Рекомендуємо