Картонні тубуси

Поштовий картонний тубус (350х76мм) з кришками
Поштовий картонний тубус (350х76мм) з двома пластиковими кришками (заглушками) Довжина: 350 мм Внутрішній диаметр: 76 мм Матеріал: коричневий багатошаровий картон товщиною 2 мм Вага 1 шт.: 0,145 кг Поштовий тубус з багатошарового картону  підійде для упаковки А3 формата (297х420 мм)..
Ціна від 36.60
Поштовий картонний тубус (450х76мм) з кришками
Поштовий картонний тубус (450х76мм) з двома пластиковими кришками (заглушками) Довжина: 450 мм Внутрішній диаметр: 76 мм Матеріал: коричневий багатошаровий картон товщиною 2 мм Вага 1 шт.: 0,185 кг Тубус з багатошарового картону чудово підійде для упаковки А2 формату (420х..
Ціна від 38.40
Поштовий картонний тубус (650х76мм) з кришками
Поштовий картонний тубус (650х76мм) з двома пластиковыми кришками (заглушками) Довжина: 650 мм Внутрішній диаметр: 76 мм Матеріал: коричневий багатошаровий картон товщиною 2 мм Вага 1 шт.: 0,245 кг Тубус з багатошарового картона чудово підійде для упаковки А1 формату (594х..
Ціна від 59.40

Картонні тубуси: для чого потрібні, які бувають?

Картонний тубус — ідеальна упаковка для зберігання та пересилання плакатів, календарів, постерів, креслень та іншої поліграфічної продукції. Цей же пакувальний матеріал підходить для транспортування різноманітної сипучої продукції, дрібних делікатних предметів, які у звичайному конверті чи бандеролі можуть пошкодитися.

Тубуси з картону мають доволі просту конструкцію. Це звичайний картонний циліндр, дно і кришка якого зроблені з твердого матеріалу (картон, пластик, метал). Такі упаковки бувають різних розмірів, зокрема й для документів великого формату А0, А1, А2, А3.

Незважаючи на конструктивну простоту, це доволі міцна та надійна упаковка. Картон — цупкий матеріал, який добре тримає форму, більш стійкий до вологи, ніж звичайний конверт. Кришки в тубусах зазвичай щільно прилягають до основи, створюючи герметичність всередині упаковки.

Ще одна перевага картонних тубусів — легкість. Навіть найбільші з них важать до 200 г, а отже, при пересиланні не доведеться платити за додаткову вагу. Крім того, картон — не надто дорогий матеріал. Тож купити пакувальний паперовий тубус можна за невисокою ціною. Всі ці переваги зробили пакувальні матеріали з картону вкрай популярними. І Україна з тих країн, де можна недорого купити картонні тубуси для пакування поліграфічної та іншої продукції різних форматів. Є такі упаковки і в нашому асортименті.

Особливості картонних тубусів з асортименту «Борса»

Якщо ви вирішили придбати тубус із картону з кришками у нас, можете бути певні, що купуєте міцну та надійну упаковку. Вироби, які ми пропонуємо клієнтам, відповідають найвищим стандартам якості:

Упаковки з нашого асортименту однотонні, зроблені з бурого крафтового паперу. За бажання їх можна пофарбувати, нанести на поверхню логотип компанії чи маркувати виріб дизайнерською наліпкою. До речі, послугу брендування також можна замовити у нас. В поліграфічних цехах «Борса» є все необхідне устаткування та великий вибір фарб для друку на крафтовому папері. Тож якщо ви бажаєте зробити пакування більш виразним та впізнаваним або ж шукаєте, де в Україні замовити брендовані тубуси для фасування своєї продукції, компанія «Борса» — до ваших послуг.

Де можна купити крафтові тубуси з картону?

Купити картонний тубус для пакування з доставкою в Київ та інші регіони (вся Україна) можна прямо на нашому сайті або ж оформити замовлення за телефоном. Перелік циліндрів для пакування, їх опис, габарити та актуальні ціни є на сайті. Як і іншу пакувальну продукцію, картонні тубуси у нас можна купити оптом. Звертаємо вашу увагу, що для оптовиків передбачені спеціальні цінові пропозиції, які дозволяють суттєво заощаджувати.

Якщо вас цікавлять брендовані крафтові пакування, хочете замовити упаковку з нанесеним логотипом чи самоклеючі етикетки для маркування тубусів, вкажіть це при оформленні замовлення. Вся продукція, представлена в нашому каталозі, уже є на складі «Борса» й готова до відправки. Замовлення доставляються перевіреними транспортними компаніями по всій Україні. Мешканці Києва можуть забрати товар самостійно або ж замовити кур’єрську адресну доставку.


Рекомендуємо

Картонні тубуси. Ціни в магазині БОРСА:

Назва товару Ціна
👉 Поштовий картонний тубус (350х76мм) з кришками Ціна від 36.60 грн.
👉 Поштовий картонний тубус (450х76мм) з кришками Ціна від 38.40 грн.
👉 Поштовий картонний тубус (650х76мм) з кришками Ціна від 59.40 грн.

✅ Кількість товарів в каталозі: 3 шт.
✅ Середня ціна товару: 44.80 грн.
✅ Найдешевший товар: 36.60 грн.
✅ Найдорожчий товар: 59.40 грн.