Самоклеючі пакети

Самоклеючі пакети для супроводжувальних документів, 240х180 мм, (1000 шт. в уп.)
Самоклеючі пакети для супроводжувальних документів, 240х180 мм, (1000 шт. в уп.)
Самоклеючі пакети для супроводжувальних документів, 240х180 мм Розмір пакету: 240х180 мм Матеріал пакету: прозорий поліетилен + клейовий шар + захисний паперовий шар Температура використання пакетів: від - 40  до  +60 Упаковка: 1000 шт. Вага упаковки: 4,82 кг    &n..
від 828.00 грн. з ПДВ

Самоклеючі пакети (конверти-кишені)


ЩО?

- самоклеючі пакети для супровідних документів. Пакувальні пакети з клейкою стрічкою формату 24х18 см призначені для вкладення і прикріплення до вантажу супровідних документів.

Наші пакети пакувальні з клейовим клапаном мають прозорий верхній шар, який дозволяє чітко бачити вміст документів, а клейкий нижній шар міцно утримує пакет на картонній коробці, мішку або стінці контейнера.

Для того, щоб правильно використовувати самоклеючі пакети для документів, потрібно виконати всього три дії:

  1. зняти основний паперовий захисний шар з пакета для документів і приклеїти пакет на коробку, мішок, контейнер і т.д (термоклей нанесено не тільки по периметру, а по всій площі пакета для документів ;
  2. вкласти всередину пакувального пакета документи, рахунки, інші ідентифікаційні матеріали;
  3. зняти захисний шар (стрічка) з клапана конверта і приклеїти клапан.

Таким чином, всі документи поміщені всередину захисного прозорого пакета, доступні для читання, сканування і не захищені відвпливу зовнішніх факторів.

- ДЕ?

купити пакети пакувальні з клейовим клапаном, конверти-кишені, конверти докуфікси, самоклеючі пакети для документів?

Без сумніву, інтернет-магазин компанії "Борса" - правильна відповідь на це питання.

Самоклеючі пакети для супровідних документів розміру 24х18 см в упаковці 1000 шт. завжди в наявності на нашому складі і готові до до відвантаження. Доставка здійснюється транспортними компаніями в міста Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

 

- КОЛИ?

можна і потрібно використовувати самоклеючі пакети для документів?

Склади, транспортні та кур'єрські компанії, архіви завжди потребують такої продукції.

Використання прозорих самоклеючих пакетів дозволяє різко знизити ймовірність плутанини, втрати або підміни документів та вантажів під час транспортування, спрощує їх ідентифікацію. Температура використання від -40 до +60.

Переваги самоклеючих пакетів для документів:


Рекомендуємо