Доставка та оплата в Херсон

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Товари для пакування з доставкою в Херсон

Товари для пакування з екологічних матеріалів у великому асортименті пропонує інтернет-магазин "Борса". Вся представлена ​​в каталозі магазину продукція виготовляється з високоякісних матеріалів у відповідністі до міжнародних стандартів.

На сайті магазину ви можете обрати:

Магазин пропонує вигідні ціни та привабливі умови співпраці. Якщо в нашому асортименті ви не змогли підібрати продукцію потрібних розмірів, ми готові виробити товари за вашим індивідуальним проектом.

На всі види упаковки можна нанести логотип вашої компанії або інше зображення. Наші фахівці допоможуть підібрати правильні пакети або сумки, розроблять віртуальну візуалізацію для попереднього перегляду та узгодження всіх деталей.

Доставка замовлення в Херсон здійснюється після оплати покупки. Транспортуванням продукції займається Нова Пошта або інша компанія на ваш вибір. Умови транспортування обговорюються з представником магазину заздалегідь. Тарифікація доставки провадиться згідно з правилами транспортної компанії.