Доставка та оплата в Маріуполь

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Еко-пакування з доставкою в Маріуполь

Інтернет-магазин "Борса" пропонує широкий вибір екологічної упаковки. У каталозі магазину величезний вибір крафтових паперових пакетів з ручками або без різних розмірів, форм і кольорів, еко-сумки з різних видів тканини, кур'єрські пакети, тубуси, конверти. Вся продукція високої якості відповідає всім міжнародним стандартам.

Дотримуватись правил усвідомленого споживання сьогодні вже не просто тренд — це відповідальний вибір. Використання екологічної упаковки від "Борса" дозволить підкреслити статус вашого бізнесу.

Купуючи продукцію в нашому магазині, ви отримуєте можливість виділитися, створивши унікальні пакети, сумки та конверти, нанісши на них ваш логотип або будь-яке інше зображення. Професійні дизайнери допоможуть розробити зображення, порадять найкращі варіанти, розроблять візуалізацію продукції з малюнком перед тим, як він буде нанесений на сумки, пакети або конверти.

Оформити замовлення можна на веб-сайті магазину. Наш спеціаліст зв'яжеться з вами для обговорення деталей замовлення, оплати та доставки. До Маріуполя покупка буде доставлена ​​протягом декількох днів транспортною компанією Нова Пошта або іншим перевізником після попереднього погодження з представником магазину після оплати замовлення. Вартість доставки розраховує перевізник згідно з діючими тарифами.