Пакети Е4 (280 х 400 мм)

Пакети Е4 (0+0) крафт СКЛ (250 шт. в уп.)
Поштові пакети Е4 (0+0) крафт СКЛ Розмір: 280 х 400 мм Папір: бурий крафт, щільність120 г/кв.м Клей на клапані: самоклеючий з силіконовою стрічкою (для заклеювання пакету знімать захисну стрічку та притискають клапан до пакету) Кількість пакетів в коробці: 250 шт. Вага коробки: 10,5 к..
Ціна від 1585.80
Пакети Е4 (0+0) СКЛ з розширенням (250 шт. в уп.)
Поштові пакети Е4 (0+0) СКЛ з розширенням Розмір: 280 х 400 мм Папір: бурий крафт, щільність 120 г/кв.м Клей на клапані: самоклеючий з силіконовою стрічкою (для заклеювання пакету знімають захисну стрічку і притискають клапан до пакету) Розширення по боках  30 мм. Кількість пакетів в короб..
Ціна від 2185.20

Пакети Е4 – оптимальне рішенння для надсилання багатосторінкових документів

Зазвичай ділове листування ведеться на аркушах паперу великого формату – А4. І якщо йдеться про важливий документ, то здебільшого дуже важливо доставити паперовий носій адресату без пошкоджень, не згинаючи його. Досягти цього за допомогою класичних конвертів не вдасться – папір доведеться скласти вчетверо. Не поміститься в маленький конверт журнал, багатосторінковий буклет, об'ємний контракт. Але рішення існує – це поштові пакети E4, формат яких у кілька разів більший, ніж у класичних маленьких.

Розмір конверту Е4 - 280 на 400 мм. Цих габаритів достатньо, щоби вільно вкласти в поштовий пакет паперові листи формату А4. Причому їхня максимальна кількість варіюється в залежності від виду упаковки, яка може бути звичайною або з розширенням.

Де в Києві купити конверти формата Е4

Поштові упаковки Е4 – продукція дуже потрібна, і придбати пакети такого розміру можна у нас. В асортименті продукція цієї категорії представлена ​​в декількох варіантах:

Класичні нагадують звичайний конверт, з тією відмінністю, що клапан з клейовим шаром розміщений по вузькій стороні упаковки, а не на її ширшій частині.

Пакет Е4 з розширенням попереднього варіанту відрізняється місткістю. При ідентичних параметрах у плоский пакет можна помістити не більше 200 паперових листів А4, а в розширений – близько 300. Обидва варіанти виготовлені з високоякісного паперу високої щільності, що гарантує надійний захист кореспонденції від пошкоджень під час транспортування. Шви кожної упаковки ретельно проклеєні.

Ми продаємо немарковані упаковки, що надає продукцію максимальної універсальності. Такі пакети можуть бути використані будь-якою компанією, установою або для особистого листування. Але якщо ви бажаєте, щоб ваша кореспонденція виглядала більш оригінально, ніж у конкурентів, щоб навіть на вигляд конверта можна було зрозуміти – лист від серйозної компанії з високим статусом, пропонуємо скористатися послугою брендування поштових упаковок.

Щоб прикрасити конверт або пакет логотипом власної фірми, треба зовсім небагато. Просто вкажіть цю умову під час оформлення замовлення на нашому сайті. Ми маємо обладнання, необхідне для нанесення логотипів на офсетні та крафтові поштові упаковки. А співробітники типографії мають багатий досвід роботи із принтами різної складності.

Як замовити поштові пакети в Борса

Борса – це поліграфічна компанія, де можна купити, брендувати та замовити доставку будь-якої кількості поштових конвертів формату e4 до Києва та інших населених пунктів України. Для того, щоб скористатися нашими послугами та придбати продукцію з каталогу, залишайте замовлення на нашому сайті, через соціальні мережі або зателефонувавши до нашого офісу.

Якщо вам потрібні конверти для надсилання кореспонденції певного формату, але ви не знаєте, які упаковки до неї найкраще підійдуть, ми готові проконсультувати вас та порадити оптимальний варіант.

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
У інтернет-магазині Борса найвигідніша ціна на Пакети Е4 (280 х 400 мм) в Україні.
Найбільш популярні: Телефонуйте нашим консультантам! Ми завжди маємо що вам запропонувати!
Причини, чому варто замовити доставку на Пакети Е4 (280 х 400 мм):
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • найкращі умови оплати
Наші менеджери проконсультують Вас щодо особливостей будь-якого обраного товару за номером +38 (044) 377-78-63.

Пакети Е4 (280 х 400 мм) . Ціни в магазині БОРСА:

Назва товару Ціна
👉 Пакети Е4 (0+0) крафт СКЛ (250 шт. в уп.) Ціна від 1585.80 грн.
👉 Пакети Е4 (0+0) СКЛ з розширенням (250 шт. в уп.) Ціна від 2185.20 грн.

✅ Кількість товарів в каталозі: 2 шт.
✅ Середня ціна товару: 1885.50 грн.
✅ Найдешевший товар: 1585.80 грн.
✅ Найдорожчий товар: 2185.20 грн.