Доставка та оплата в Чернигів

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Еко-пакування з доставкою в Чернигів

Якісні, екологічні товари для пакування широким асортиментом представлені в інтернет-магазині "Борса". Сьогодні, коли усвідомлене споживання стає необхідністю, а не просто даниною модним тенденціям, використання еко-упаковки дуже актуальне. У каталозі можна підібрати:

Кожен вид продукції представлено широким вибором розмірів, форм, кольорів. Можливе виробництво товарів для пакування за макетом замовника.

Окрім привабливих цін та вигідних умов співпраці, клієнти отримують можливість нанести логотип своєї компанії або інші зображення на пакети, сумки, конверти. Перед друком на товарах замовнику пропонується віртуальна візуалізація, завдяки якій є можливість внести правки в остаточний проект. Відвантаження та відправлення товару проводиться після повної оплати будь-яким, зручним для замовника способом.

Доставку до Чернігова забезпечує Нова Пошта. Якщо клієнт вирішує скористатися послугами іншої транспортної компанії, умови доставки слід заздалегідь обговорити з представником магазину.