Конверти С65 (114 х 229 мм)

Конверти С65 (0+1) вікно МК (автомат) (1000 шт. в уп.)
Конверти С65 (0+1) МК з вікном для автоматичного пакування Розмір: 114 х 229 мм.Папір: білий офсет, щільність 80г/кв.м Клапан: автомат використовується для автоматичного пакування Клей на клапані: декстриновий (потребує зволоження клейового шару)Вікно 45х90 мм — прозора  вставка, яка дає мож..
Ціна від 987.00

Конверти C65: особливості поштової упаковки

Як би швидко не розвивалися цифрові технології, витіснити папір з ділового спілкування вони не змогли. Досі у всіх сферах основна маса документації зберігається на паперових носіях. Всілякі угоди, договори, повідомлення саме у паперовому форматі надсилаються бізнес-партнерам та клієнтам для підписання та зберігання. У зв'язку з цим діловий світ потребує надійних та якісних поштових упаковок, у яких можна було б пересилати документацію на паперових носіях. Одним із найбільш затребуваних варіантів такої упаковки є конверт С65.

Конверти такого формату мають стандартні розміри – 114х229 мм. У поштову упаковку з такими габаритами вільно поміщається аркуш паперу формату А4, складений утричі. Щоб умістити паперовий лист А5, його достатньо скласти навпіл.

Які конверти формата С65 є в асортименті Борса?

У нас можна замовити конверти автомат С65 з вікном. Упаковки категорії «автомат» від звичайних відрізняються особливою формою клапана, яка дозволяє здійснювати їхню упаковку на конвертувальній лінії. Такий варіант дуже зручний для компаній, які часто відправляють велику кількість кореспонденції.

Наявність вікна на упаковці виключає необхідність адресувати кореспонденцію – адреса одержувача може бути надрукована на папері, вкладеному в конверт, що прискорює процес підготовки до поштової відправки.

Щоб ще більше оптимізувати цей процес, пропонуємо скористатися такою послугою компанії Борса як індивідуальний друк на конверті. Можливості нашої поліграфії дозволяють нанести на кожну упаковку шаблон як адресу відправника. Таким чином, у вас буде партія поштових конвертів, які вже готові для відправки (залишається тільки вказати дані адресата). Крім друку адресних даних, ми можемо нанести логотип компанії або будь-який інший принт на замовлення клієнта.

Брендована упаковка, в якій надіслано кореспонденцію, автоматично підвищує рівень компанії – свідчить про її серйозність та успішність.

Чому вам варто замовити конверти С65 у нас?

Купити конверти С65 саме у Борса варто, тому що ми пропонуємо:

Завдяки тому, що наші поштові упаковки С65 виготовлені із щільного паперу, а місця з'єднання деталей надійно проклеєні, в них можна помістити до 10 аркушів паперу формату А5 або до п'яти – А4, і при цьому не переживати, що конверт розповзеться.

Точні ціни на продукцію можна переглянути на сторінці кожного товару. Звертаємо вашу увагу, що вартість за 1 штуку змінюється в залежності від обсягів замовлення та виду друку. Оптовим замовникам та постійним клієнтам ми пропонуємо особливі умови співпраці.


Бронюйте конверти С65 в Борса – нехай упаковка у вашої кореспонденції буде надійною, естетичною та з унікальним оформленням.

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
У інтернет-магазині Борса найвигідніша ціна на Конверти С65 (114 х 229 мм) в Україні.
Найбільш популярні: Телефонуйте нашим консультантам! Ми завжди маємо що вам запропонувати!
Причини, чому варто замовити доставку на Конверти С65 (114 х 229 мм):
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • найкращі умови оплати
Наші менеджери проконсультують Вас щодо особливостей будь-якого обраного товару за номером +38 (044) 377-78-63.

Конверти С65 (114 х 229 мм). Ціни в магазині БОРСА:

Назва товару Ціна
👉 Конверти С65 (0+1) вікно МК (автомат) (1000 шт. в уп.) Ціна від 987.00 грн.

✅ Кількість товарів в каталозі: 1 шт.
✅ Середня ціна товару: 987.00 грн.
✅ Найдешевший товар: 987.00 грн.
✅ Найдорожчий товар: 987.00 грн.