Доставка та оплата в Чернівці

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Де замовити товари для пакування в Чернівцях?

Пропонуємо еко-упаковку виробництва компанії "Борса" - паперові пакети, самоклеючі етикетки, сумки, поштові конверти - з доставкою до Чернівців. Ми працюємо без залучення посередників, що дозволяє нам грамотно планувати свою роботу та обробляти замовлення вчасно.

Наш девіз "Пакуй натурально!" Ми використовуємо eco-friendly матеріали для створення яскравих сумок, конвертів, упаковки для кур'єрської доставки, які гарантовано підвищать впізнаваність вашого бренду, залучать до числа клієнтів прихильників усвідомленого споживання.

Як оформити та сплатити замовлення?

Усі позиції, представлені в каталозі нашого інтернет-магазину, є в наявності, тому ми можемо відвантажити їх або надіслати поштою по буднях протягом доби з моменту надходження оплати. Можливий готівковий та безготівковий розрахунок. Працюємо лише за передоплатою.

Друкуємо логотипи, наносимо інші зображення та написи на всі товари нашого виробництва. Відшиваємо еко-сумки за вашими ескізами. Макет готує та узгоджує наш дизайнер. Терміни виконання замовлення друку становлять 2-3 дня, а терміни пошиття визначаються менеджером з урахуванням завантаженості виробництва та складності виконання.

Сумки ми шиємо будь-якого розміру та форми, з будь-якою довжиною ручок, будь-якого кольору. Ми застосовуємо екологічні матеріали українського виробництва, але також можемо використовувати будь-яку іншу тканину на вибір замовника.

Товари в Чернівці пересилаємо Новою Поштою. Можливе залучення для перевезення транспорту замовника чи сторонньої транспортної компанії. Умови доставки необхідно заздалегідь обговорити з нашим менеджером.