Доставка та оплата в Сєвєродонецьк

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Доставка продукції компанії «Борса» в Сєвєродонецьк

Власникам бізнесу нерідко доводиться вести ділове листування, надсилати партнерам договори та документи, для чого потрібні поштові конверти. Кур'єрським службам потрібні якісні пакувальні вироби – картонні тубуси, бандерольні пакети з повітряним шаром та без, самоклеючі та поліетиленові пакети. Робота продуктових магазинів, пекарень та кафе з їжею навинос неможлива без застосування паперових та крафт-пакетів, в які зручно складати продукти, речі, гарячу випічку. А ще зростаючою популярністю повсюдно користуються еко-сумки та еко-рюкзаки з натуральних тканин. Все це ви можете замовити за вигідними цінами у компанії "Борса" з доставкою до Сєвєродонецька.

Наша компанія входить до лідерів, які виробляють якісну та недорогу кур'єрську, поштову упаковку, тканинні сумки, мішки, косметички з еко-матеріалів. Вся представлена ​​в каталозі продукція є в наявності та готова до негайного відправлення в Сєвєродонецьк. На вироби можна нанести оригінальний малюнок, напис чи логотип фірми, кондитерської, магазину за макетом клієнта або у виконанні наших дизайнерів. Обробка замовлення за індивідуальними розмірами або з нанесенням друку займе більше часу. Терміни виконання  слід узгодити з менеджером відділу продажів.

На всіх етапах виробництва продукції ми працюємо без залучення посередників, тому відповідаємо за якість виробів, що випускаються, і можемо запропонувати нашим замовникам максимально вигідні ціни. Доставку замовлень по Україні виконує Нова Пошта, але можна доручити це будь-якій іншій транспортній компанії, якій віддає перевагу замовник. При великому замовленні витрати на доставку ми беремо на себе.