Бандерольний пакет S6 (220 х 340 мм) СКЛ з повітряним прошарком (коричневий)

  • В наявності
  • Модель: AP
  • Виробник: Польща (власний імпорт)
  • 1 або більше, шт. 835.20
  • 2 або більше, шт. 784.20
  • 3 або більше, шт. 733.80
  • 5 або більше, шт. 708.60
  ціну вказано за упаковку
-
+

Протиударні бандерольні конверти (пакети) S6 (220 х 340 мм) СКЛ з повітряним прошарком (коричневі)
Розмір: внутрішній - 220 х 340 мм, зовнішній - 240 х 350 мм.
Папір: коричневий крафт 90г/кв.м.
Клей на клапані: самоклеючий з силіконовою стрічкою (для заклеювання бандерольного конверта знімають захисну стрічку і притискають клапан до пакету).
Всередині бандерольного конверта повітряна поліетиленова прослойка запобігає пошкодженню пересилань.

В коробці: 100 шт.
Вага коробки: 3,0 кг.

В асортименті нашого магазину завжди є бандерольні пакети в 10 розмірах і двох кольорах. Вам може підійти білий бандерольний пакет S6 (220 х 340 мм) СКЛ з повітряним шаром. Такі бандерольні конверти використовуються для зберігання та транспортування різноманітних товарів: документи, диски, накопичувачі інформації, дрібна електроніка, сувенірна продукція. Бандерольні конверти з внутрішньою повітряно-бульбашковою плівкою - гарантія безпеки та збереження ваших відправлень. Для зручності маркування на бандерольний конверт зручно наносити заздалегідь роздруковані Етикетки самоклеючі. У нашому асортименті етикетки різних розмірів, і всі вони підходять для друку на принтерах різних типів.

Даня

Купив упаковку бандерольних пакетів S6. Я використав його для відправки невеликих електронних пристроїв, і залишився приємно здивований його захисними властивостями. Повітряний шар усередині пакету забезпечує додаткову амортизацію і запобігає ушкодженню товару під час транспортування. Дуже рекомендую! Ставлю 4, бо їхало замовлення довго.

17.02.2024

Роман

Користувався бандерольними конвертами для відправки книг і завжди залишаюся задоволеним результатом. Пошта доставляє все в цілості завдяки надійному захисту, який забезпечує повітряний прошарок пакету. Крім того, він дуже зручний у використанні - легко запечатується і розривається.

21.10.2023

Андрей

Занимаюсь продажей сувенирной продукции, поэтому упаковка товара это очень важно. Отправлял стеклянные сувениры клиентам, и благодаря надежной защите пакета они пришли в идеальном состоянии. Это отличное решение для безопасной и надежной доставки хрупких товаров.

09.09.2023

Ринат

Сразу видно, когда производитель производит качественную продукции. Это обусловленно не только качеством продукции, но и со сроками доставки, а также отношением компании к своим клиентам - это всё действительно на высоте

15.03.2020

Бодя

В этих бандерольных пакетах такой замечательный воздушный слой, что просто идеально можно переслать нежные предметы. Я пересылал старинное ручное зеркало. И всё было идеально.

01.03.2020

Написати відгук

Схожі товари