Доставка та оплата в Хмельницький

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Доставка пакувальної продукції компанії "Борса" в Хмельницький

Плануєте прикрасити упаковку логотипом своєї компанії, щоб продукція, що просувається, була більш впізнаваною і затребуваною? Зверніть увагу на великий вибір конвертів, еко сумок, паперових пакетів в інтернет-магазині компанії "Борса". Ми виготовляємо виключно якісні вироби, які допоможуть презентувати ваш товар із найвиграшнішого боку. Для нанесення зображення нашими фахівцями використовуються сучасні технології та найкраще обладнання, що дозволяє зробити картинку максимально яскравою та чіткою. Ви також можете придбати продукцію без додаткового друку – всі вироби, які ви бачите у каталозі, є на складі, ми готові надіслати їх до Хмельницького без зволікань.

Замовляючи екологічну упаковку у нас, ви можете сплатити товар одним з наступних способів:

  • безготівковий розрахунок на банківський рахунок підприємства;
  • готівкою.

Перед оформленням замовлення з доставкою до Хмельницького погодьте зі спеціалістом відділу продажу всі нюанси. Ми здійснюємо відправку продукції в робочі дні тижня та після отримання повної передоплати. У ролі перевізника може бути "Нова Пошта" або інша логістична компанія, що надає свої послуги на території України. Вартість доставки розраховується відповідно до чинних тарифів транспортного агента.