Доставка та оплата в Білу Церкву

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Продукція компанії "Борса" в Білій Церкві

Завдяки інтернету та розгалуженій мережі доріг упаковку, товари для поштової, кур'єрської доставки, ЕКО-сумки нашого виробництва можна замовити по всій Україні. Ми раді бачити серед наших замовників представників бізнесу, приватних замовників із Білої Церкви. У нашому каталозі представлений вибір:

  • крафт-пакетів білого, коричневого кольору різного розміру з ручками та без;
  • білих, кольорових, ламінованих паперових пакетів з ручками та без;
  • тубусів, пакетів для посилок;
  • конвертів різних кольорів, розмірів;
  • сумок-шоперів, рюкзаків, дорожніх косметичок з екологічно чистих матеріалів.

На всю продукцію ми можемо нанести будь-які зображення та написи шовкотрафаретним способом друку. Ви можете надати ваш макет чи створити його з нуля за допомогою нашого дизайнера.

Як оформити замовлення і доставку, здійснити оплату в Білій Церкві?

Можливий готівковий та безготівковий розрахунок. Підсумкову суму для оплати необхідно погодити з менеджером відділу продажу. Відвантаження товару провадиться по 100% передоплаті.

Терміни відвантаження – наступного робочого дня після оплати. Якщо необхідний друк, то через 2-3 робочі дні після погодження макета. У тих випадках, коли необхідно виготовити упаковку та сумки на індивідуальне замовлення, терміни встановлюються менеджером з урахуванням складності моделі та завантаженості виробництва.

Територіально наш склад розташований у Києві. Забрати звідти продукцію ви можете самостійно, транспортом Нової Пошти йди за допомогою іншого, зручного для вас перевізника, попередньо узгодивши вибір з нашим менеджером. Оплата перевезення та вантажно-розвантажувальних робіт проводиться за тарифами транспортних організацій.