Бандерольний пакет S1 (100 х 165 мм) СКЛ з повітряним прошарком (коричневий)

  • В наявності
  • Модель: AP
  • Виробник: Польща (власний імпорт)
  • 1 або більше, шт. 515.40
  • 2 або більше, шт. 484.20
  • 3 або більше, шт. 453.00
  • 5 або більше, шт. 437.40
  ціну вказано за упаковку
-
+

Протиударні бандерольні конверти (пакети) S1 (100 х 165 мм) СКЛ з повітряним прошарком (коричневі). 
Розмір: внутрішній - 100 х 165 мм, зовнішній - 120 х 175 мм.
Папір: коричневий крафт 90г/м2.
Клей на клапані: самоклеючий з силіконовою стрічкою (для заклеювання конверта знімають захисну стрічку і притискають клапан до пакету).
Внутрішня повітряна поліетиленова вставка оберігає вміст пакета від фізичних ушкоджень при ударі або падінні.
В коробці:  200 шт.
Вага коробки: 2,5 кг.

Конверт бандерольний має низку незаперечних переваг перед звичайним поштовим конвертом. Завдяки міцному зовнішньому шару з крафту паперу та внутрішньому - з повітряної плівки, конверт бандерольний забезпечує товарам додатковий захист від ударів, бруду, рідин та тиску. Бандерольні пакети в нашому каталозі представлені у двох кольорах – з білого та коричневого (золотистого) крафта. Бандерольний пакет S1 (100 х 165 мм) СКЛ з повітряним прошарком (білий). Він абсолютно ідентичний за своїми споживачами характеристиками і також може бути ідеальним пакувальним матеріалом для негабаритних плоских крихких товарів. Для зручності маркування на бандерольний конверт зручно наклеювати попередньо роздруковані Етикетки самоклеючі. У нашому магазині – широкий вибір цих товарів.

Стас

Знаем, что документы прибудут к месту назначения в целостности и сохранности, поэтому доверяем этим пакетам. Качество ок - влагонепроницаемый, самоклеющийся.Поэтому всегда их держим достаточное количество

06.04.2024

Ростаслав

Висилаємо деяку пошту в наші офіси в інших містах, користуємося цими видами конвертів - досить якісні, прості та надійні. Дуже легко склеюються і зовні виглядають практично. Тож, за документацію не переживаємо.

20.01.2024

Дана

Пользуемся пакетами, у нас большой объем почты - надо доставлять ее по адресу, и без приключений. Поэтому надежный бандерольный пакет очень важен. Этой модели доверяем, пользовались, знаем, за документы можем быть спокойными.

06.01.2024

Игорь

Мы продаем зажигалки, и отправляем их посылкой к клиентам - хорошо себя зарекомендовал этот пакет. Небольшую зажигалку можно туда уместить, и она благополучно прибудет к покупателю. Негативных моментов даже как-то не припомню

07.10.2023

Зіна

Нам статуетки треба відправляти - невеличкі сувенірчики розміром 3см, користуємось цими бандеролями. Розмір дозволяє, якість нас влаштовує, тож чому б не користуватися. І ціна їх досить невисока, це теж плюс

22.07.2023

Елена

Доставили в Ужгород очень быстро, всего за 2 дня, чем приятно удивили. Сам конверт высочайшего качества, даже у меня, у редкостной зануды, не нашлось к чему придраться)

21.06.2021

Кароліна

Для нас як для виробників ювелірних прикрас, головною метою є якісно доставити покупцеві ці прикраси. Це дійсно важливо, тому ми обрали ці пакети з повітряним прошарком. Тепер за цілісність виробів можна не турбуватися.

07.03.2021

Міра

Приємно те, що, конверт з самоклеючею стрічкою, що скоротшує час на пакування товару. Не знаю кому як, але мені доставка у Львів надійшла через 2 дні пілся оформлення замовлення, що вважаю гарним результатом

02.03.2021

Написати відгук

Схожі товари