Бандерольний пакет S2 (120 х 215 мм) СКЛ з повітряним прошарком (коричневий)

  • В наявності
  • Модель: AP
  • Виробник: Польща (власний імпорт)
  • 1 або більше, шт. 738.60
  • 2 або більше, шт. 693.60
  • 3 або більше, шт. 649.20
  • 5 або більше, шт. 626.40
  ціну вказано за упаковку
-
+

Протиударні бандерольні конверти (пакети) S2 (120 х 215 мм) СКЛ з повітряним прошарком (коричневі). 
Розмір: внутрішній - 120 х 215 мм, зовнішній - 140 х 225 мм.
Папір: коричневий крафт 90г/м2.
Клей на клапані: самоклеючий з силіконовою стрічкою (для заклеювання конверта знімають захисну стрічку і притискають клапан до пакету).
Внутрішня повітряна поліетиленова вставка оберігає вміст пакета від фізичних ушкоджень при ударі або падінні.
В коробці: 200 шт.
Вага коробки: 2,5 кг.

Конверти бандерольні ідеально підходять для відправлення CD-дисків, аудіо/відеокасет, електродеталей, запасних частин, книг, журналів, сувенірів, біжутерії, ігор, одягу, збірних поштових відправлень та інших вкладень, що вимагають захисту від механічних впливів та вологи. Бандерольні пакети чудово підходять як для пересилання кур'єрськими службами, так і приймаються Укрпоштою. У нашому асортименті бандерольні конверти двох кольорів – білі та золотисті (коричневі). Вам може підійти Бандерольний пакет S2 (120 х 215 мм) СКЛ із повітряним шаром (білий), він абсолютно ідентичний за своїми споживчими якостями. Для простоти маркування або нанесення адреси на бандерольний конверт пропонуємо використовувати Етикетки самоклеючі . У цьому розділі ви можете підібрати необхідний вам розмір самоклеючої етикетки, яка підходить для друку на різних видах принтерів.

Игорь

Такие конверты однозначно идеально подходят для пересылки небольших документов. За 2 года, которые пользуемся этими конвертами, ни разу не было возврата по причине дефекта

17.02.2021

Богдан

Для мастера по изготовлению уникальных ручных украшений, всегда стоит вопрос целосности доставки. Я нашла идеальные пакеты для доставки. Благодаря воздушному слою, мои украшения как "на облачке" приезжают к заказчику.

11.02.2021

Серж

Конверты высочайшего качества. Раньше не особо задумывался об этом, но после того, как попробовал взять в другой конторе, понял как сильно ошибался. Отныне беру только здесь.

07.11.2020

Полина

Сложно переоценить качество этих конвертов. Изготовитель действительно делает качественный товар и при этом цена достаточно приемлемая. Прочные, качественные и неплохо защищают товар при транспортировке

22.08.2020

Написати відгук

Схожі товари