Еко сумки з логотипом

На всі еко-сумки можливе нанесення друку вашої торгової марки, логотипа чи будь-якого іншого зображення.

Нанесення здійснюється на власному устаткуванні  трафаретним способом (шовкографія) або DTF друком. (Про те, який спосіб доцільніше для вашого макета, можна прочитати в Блозі або проконсультуватись з вашим менеджером)

Зразки наших робіт (ГАЛЕРЕЯ)


Шовкотрафарет

Мінімальний тираж - 50 штук.

Термін виготовлення - 3-5 робочі дні.

Вимоги до підготовки макетів до друку

Вартість нанесення друку на готові еко-сумки, грн за 1 сумку (10.05.2024)

Тираж, шт. Кількість кольорів друку з однієї сторони
1+0 2+0 3+0 4+0
від 50 29 47 64 81
від 100 22 33 44 55
від 200 18 26 35 44
від 500 15 22 29 35
від 1000 14 20 26 31

                                               

                                                    Вартість 1 сумки з друком = Вартість 1 сумки без друку + Вартість нанесення на 1 сумку

DTF друк

Мінімальний тираж - 5 штук.

Термін виготовлення - 3 робочі дні.

                                                                 Вартість нанесення друку на готові еко-сумки, грн за 1 сумку (10.05.2024)

Тираж, шт. Площа друкованого зображення
А6 А5 А4 А3
від 5 41 56 81 157
від 25 31 46 71 137
від 50 28 43 68 134
від 100 25 40 65 125


Вартість 1 сумки з друком = Вартість 1 сумки без друку + Вартість нанесення на 1 сумку


Ми завжди готові проконсультувати Вас щодо всіх технологічних особливостей виготовлення  еко-сумок.

Для отримання додаткової консультації наших фахівців та розміщення замовлення Ви можете зв'язатись з нами

за телефоном   (044) 377-78-63 або поштою: info@borsa.com.ua


Еко-сумки з логотипом — реклама, яка справді працює

Турбота про навколишнє середовище — головний соціальний тренд останніх десятиліть. У наш час продукція з приставкою «еко» надзвичайно популярна. Компанія, яка своїми діями підтверджує, що працює для захисту природи, має більше шансів покращити власний імідж і стати улюбленицею споживачів.

Саме тому все більше і гігантських концернів, і маленьких фірм відмовляються від використання поліетиленових упаковок на користь паперових пакетів та еко-сумок. Тим паче, що такі пакунки виглядають більш елегантно та іміджево. А якщо говорити про брендовані текстильні сумки, то така упаковка може стати ще й вельми ефективною і майже безкоштовною рекламою для вашого бізнесу. Шопери з  принтом вже давно є невід'ємним елементом рекламного мерчу багатьох брендів.Тож якщо ви шукаєте бюджетний, але ефективний варіант для промоакції, значить, вам потрібна еко-сумка з вашим логотипом.

Чому ж брендовані еко сумки такі популярні?

Друк логотипа на шопперах - популярний способ зробити ваші еко сумки несхожими на товари масового виробництва. Крім цього, брендований полотняний шопер — ефективна реклама для будь-якого бізнесу. Торбинка з тканини виглядає презентабельно: в неї не соромно запакувати сувенір для бізнес-партнера чи товар для ВІП-клієнта. А оскільки шоппери з друком ще й коштують недорого, то їх можна роздавати під час проведення промоакцій потенційним клієнтам.

Текстильні торбинки міцні, гарно виглядають, місткі, з ними зручно ходити на шопінг. Як підтверджують дослідження, більшість людей, які отримали брендовані шопери з принтом, активно використовують їх у повсякденні. Таким чином друк на шоперах рекламного логотипа продовжує працювати без додаткових зусиль компанії — регулярно з’являється у людних місцях, врізаючись у пам’ять потенційних клієнтів. Недорого придбати якісну еко-сумку зі своїм принтом, нанесеним на основу на замовлення, можна в компанії «Борса».

Брендовані текстильні еко сумки «Борса» — головні переваги нашої продукції

Виготовленням брендованої продукції, зокрема й еко-сумок, компанія «Борса» займається з 2011 року, а тому можете не сумніватися — у нас є достатньо досвіду та знань щодо роботи в цьому сегменті. А ще ми прекрасно розуміємо, що реклама наших клієнтів у вигляді брендованої еко сумки працюватиме до тих пір, доки люди користуватимуться шоперами з нанесеним логотипом. А для цього необхідно, аби шопери з принотом якомога довше зберігали естетичний зовнішній вигляд. Саме тому полотняні торбинки в нашому каталозі — це вироби з цупкого довговічного матеріалу.

Для друку на шоперах ми використовуємо надійні перевірені фарби, стійкі до дії ультрафіолетових променів і вологи. Брендовані текстильні сумки з нашого асортименту можна прати, не остерігаючись, що принт пошкодиться. До речі, логотип на матерчаті основи наносимо за допомогою сучасного обладнання методом шовкографії чи фотодруку. Ці технології дозволяють з високою чіткістю друкувати найдрібніші деталі малюнку, максимально точно відтворювати колір, забезпечують високоякісну адгезію фарбника і тканини.

Якщо ви плануєте замовити друк на шопперах у нас, то для початку пропонуємо вибрати в каталозі те, як повинен виглядати шопер-основа — його дизайн, розмір, колір. В асортименті є продукція з різними характеристиками на будь-який бюджет.

Замовити друк логотипу на еко-торбинках в «Борса» варто тому, що ми пропонуємо:

«Борса» — компанія повного циклу виробництва: всі етапи від створення дизайну до друку логотипу на еко-сумці виконують наші фахівці. Такий підхід дозволяє нам проконтролювати якість виконання робіт та гарантувати, що готова продукція - шопери з принтом- буде справді такою, як замовляв клієнт.

Де купити екосумки з принтом

В компанії по виробництву паперових пакетів «Борса» можна замовити друк на еко-сумках та інших виробах і доставку готової продукції в Київ та інші регіони України. Ми приймаємо замовлення від клієнтів з усіх областей по телефону чи онлайн. Для цього слід вибрати в каталозі варіант торбинки (колір, дизайн, форму, розмір), вказати необхідну кількість та надати макет зображення, яке бажаєте надрукувати на сумці. Залишилися запитання чи потребуєте допомоги у виборі основи? Наші фахівці безкоштовно нададуть вам необхідну консультацію.