Доставка та оплата в Краматорськ

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Де можна купити крафт-пакети та іншу пакувальну продукцію з доставкою в Краматорськ?

У сфері громадського харчування та торгівлі неможливо обійтися без застосування пакувального паперу, сумок та пакетів. На сьогоднішній день найпопулярнішою залишається картонно-паперова продукція. Перевагу їй віддають із кількох причин. По-перше, вона якісна та надійна. По-друге, недорога та екологічна. Підвищеним попитом у власників малого та великого торгового бізнесу користується упаковка, виготовлена ​​із крафт-паперу.

Це матеріал вторинної переробки, який після використання повністю розкладається, не загрожує природі. Зазвичай крафт-пакети мають коричневий колір, але сучасні технології дозволяють освітлювати, фарбувати папір у різні кольори, декорувати, наносити на нього різні малюнки. Форми, розміри їх теж відрізняються різноманіттям. Невеликі пакети зручно використовувати, наприклад, для пакування продуктів , які купуються навинос.

Виробництвом, реалізацією крафт-пакетів та іншої пакувальної продукції в Україні займається компанія «Борса». Власники кафе та магазинів Краматорська, служби кур'єрської доставки можуть замовити на нашому інтернет-сайті великі, маленькі паперові пакети різних форм та кольорів, пакувальний крафт-папір, зручні та міцні еко-сумки, а також паперові та поліетиленові конверти для надсилання супровідних документів. Вартість доставки невеликої партії товару до Краматорська визначатиме та транспортна компанія, з якою ви уклали договір. Велике замовлення компанія «Борса» доставить за власний рахунок. Всю інформацію про асортимент продукції, її вартість ви знайдете на сайті компанії.