Доставка та оплата в Житомир

Производитель крафтовых бумажных пакетов, упаковок для продуктов, конвертов, а также эко-сумок "БОРСА" под заказ осуществляет доставку по всем городам Украины:

Оплата та доставка пакувальної еко-продукції в Житомир

Плануючи придбати по-справжньому зручні та унікальні паперові пакети, поштові конверти, кур'єрську упаковку або еко-сумки, на поверхні яких красуватиметься логотип вашої компанії або інший вибраний малюнок, зверніть увагу на пропозиції компанії "Борса". Ми реалізуємо якісну продукцію, виготовлену за новими технологіями. Оскільки весь робочий процес від придбання сировини до відвантаження замовлення клієнту відбувається без залучення третіх осіб, нашу продукцію відрізняють вигідні для споживача ціни.

Ви можете оформити замовлення з доставкою не тільки по Києву, але й у Житомир або населені пункти Житомирської області. Для уточнення всіх нюансів щодо доставки достатньо перед оформленням замовлення проконсультуватися з представником відділу продажу компанії "Борса".

Залежно від особистих переваг та можливостей, ви можете внести оплату за товар одним із таких способів:

  • готівка;
  • безготівковий розрахунок на банківський рахунок підприємства.

Відправка товарів за місцем призначення здійснюється у робочі дні, не пізніше як за добу після внесення клієнтом повної передоплати. Вартість послуг доставки розраховується для кожного замовлення індивідуально згідно з тарифами обраної транспортної компанії. Відправка замовлень здійснюється за допомогою Нової Пошти, але за погодженням з менеджером ви можете вибрати іншого, зручного для вас перевізника.