Доставка та оплата в Черкаси

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Доставка товарів з інтернет-магазину "Борса" в Черкаси

Екологічна продукція користується все більшою популярністю не лише у європейських країнах, а й в Україні. "Борса" - виробник еко-упаковки, яка не тільки не завдасть шкоди навколишньому середовищу, але також стане додатковою рекламою для вашої фірми. Замовляючи паперові пакети та еко-сумки з нанесенням логотипу в нашій компанії, ви можете оформити доставку не лише по столиці, але також до Черкас чи невеликих населених пунктів області. Відвантаження товару здійснюється у робочі дні, не більш як через добу після надходження оплати.

Для забезпечення максимально комфортної взаємної співпраці ми готові надати можливість оплатити товар одним із таких способів:

  • готівка;
  • безготівковий розрахунок.

Перед внесенням платежу погодьте всі нюанси на замовлення зі спеціалістом з відділу продажу компанії "Борса". Відвантаження товару виконується після внесення клієнтом повної передоплати. Доставку виконують співробітники Нової Пошти або інша транспортна компанія на вибір замовника, що слід обговорити під час оформлення замовлення.


Для зв'язку з менеджерами з метою отримання консультації, уточнення термінів та способів доставки, оформлення замовлення та погодження нюансів щодо його виконання достатньо зателефонувати нам за вказаним на сайті borsa.ua телефоном. Ми завжди готові відповісти на питання, що вас цікавлять, і допомогти визначитися з вибором упаковки, що максимально підходить для вирішення завдань, що стоять перед вами.