Доставка та оплата у Львів

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Еко-пакування з доставкою у Львів

Виділитись та підкреслити статус вашого бізнесу допоможе екологічна упаковка від "Борса". В інтернет-магазині представлений великий асортимент крафтових паперових пакетів, еко-сумок та кур'єрської упаковки за привабливими цінами. Вся продукція виготовляється з екологічних матеріалів та відрізняється високою якістю. У каталозі магазину ви зможете вибрати будь-які розміри, форму та колір пакетів чи сумок. Можливе виробництво упаковки за індивідуальними вимірами.

Зробити упаковку фішкою вашого бізнесу можна за допомогою вашого логотипу або іншого зображення, яке наноситься шовкотрафаретним способом. Наші фахівці допоможуть вибрати сумки, конверти або пакети, на яких ваша емблема виглядатиме максимально виграшно, розроблять та обговорять з вами макет готового продукту. Замовлення на друк виконується за 2-5 робочих днів.

Сплатити покупку ви можете готівкою або на рахунок магазину. Відвантаження замовлення проводиться відразу після оплати.

Доставка замовлення у Львів проводиться транспортною компанією Нова Пошта. Інші варіанти доставки можливі після попереднього погодження із представником магазину "Борса". Вартість доставки розраховується транспортною компанією.