Доставка та оплата в Кривий Ріг

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Еко-пакування з доставкою в Кривий Ріг

Крафтові паперові пакети, еко-сумки у широкому асортименті представлені на сайті інтернет-магазину "Борса". Ми виготовляємо екологічну упаковку з якісних матеріалів, пропонуємо привабливі ціни та умови співпраці.

Продукція "Борса" дозволяє виділитися та прорекламувати ваш бізнес, підвищити впізнаваність бренду. На упаковку можна нанести логотип або будь-яке інше зображення. Наші фахівці допоможуть правильно підібрати пакети, сумки, конверти під ваш малюнок, зроблять попередню візуалізацію, щоб ви могли внести редагування або змінити деталі зображення.

Асортимент магазину представлений:

  • крафтовими паперовими пакетами різних розмірів, форм та кольорів;
  • тканинними еко-сумками, рюкзаками, мішками, дорожніми косметичками;
  • кур'єрськими конвертами, пакетами, тубусами.

Вся представлена ​​на сайті продукція завжди в наявності і відвантаження її проводиться відразу ж після оплати замовлення.

У Кривий Ріг вашу покупку буде доставлено Новою Поштою або іншою транспортною компанією. Умови доставки обумовлюються індивідуально з кожним покупцем. Транспортна компанія призначає вартість доставки залежно від кількості та ваги придбаних товарів.