Конверти В4 (250 х 353 мм)

Пакети В4 (0+0) СКЛ (250 шт. в уп.)
Поштові пакети В4 (0+0) СКЛ Розмір: 250 х 353 мм Папір: білий офсет, щільність  90г/кв.м Клей на клапані: самоклеючий з силіконовою стрічкою (для заклеювання пакету знімають захисну стрічку і притискають клапан до пакету) Кількість пакетів в коробці: 250 шт. Вага коробки: 5,0 кг.Поштовий н..
Ціна від 792.60
Пакети В4 (0+0) крафт СКЛ (250 шт. в уп.)
Поштові пакети В4 (0+0) крафт СКЛ Розмір: 250 х 353 ммПапір: бурий крафт, щільність 90г/кв.м Клей на клапані: самоклеючий з силіконовою стрічкою (для заклеювання пакету знімають захисну стрічку і притискають клапан до пакету) Кількість пакетів в коробці: 250 шт. Вага коробки: 5,0 кг.Поштовий нем..
Ціна від 740.40
Пакети В4 (0+0) СКЛ з розширенням (250 шт. в уп.)
Поштові пакети В4 (0+0) СКЛ з розширенням Розмір: 250 х 353 мм Папір: бурий крафт, щільність 120г/кв.м Клей на клапані: самоклеючий з  силіконовою стрічкою (для заклеювання пакету знімають захисну стрічку і притискають до пакету) Розширення по боках 40 мм Кількість пакетів в коробці: 250 ш..
Ціна від 1462.20

Пакети та конверти B4: в чому їх особливості?

Роботу вашої компанії чи установи неможливо уявити без ділового листування? Ви часто надсилаєте листи клієнтам, партнерам, в інші організації? Виходить, вам не обійтися без поштових упаковок. Як правило, для надсилання ділової кореспонденції потрібні упаковки різних форматів. Але найбільш затребуваними у діловому листуванні є конверти та пакети В4.

Формат В4 це конверт або поштовий пакет, розмір якого становить 250х353 мм. Габарити такої упаковки трохи перевищують розміри паперових листів А4, які найчастіше використовуються в діловій документації. Це означає, що у поштове впакування В4 можна вільно помістити документ формату А4, не згинаючи його.

Що стосується різниці між конвертом та поштовим пакетом аналогічного формату, то вона полягає у розташуванні клапана з липкою стрічкою. У конвертах він знаходиться на довшій стороні, а в пакетах – на короткій. Крім того, поштові пакети бувають звичайні тонкі та з розширенням, що дозволяє помістити в них більше аркушів паперу. Купити пакувальну продукцію різних видів формату В4 за вигідною ціною можна у нашому інтернет-магазині.

Кращий вибір упаковок В4 – в Борса

Ми подбали про те, щоб запропонувати клієнтам широкий вибір пакетів 250х353 мм. У каталозі ви знайдете вироби у різних типах оформлення:

Місткість крафт-конвертів та офсетних пакетів В4, представлених у каталозі – до 100 аркушів паперу А4. Якщо плануєте надсилати документацію, журнали, буклети та іншу паперову продукцію обсягом понад 100 аркушів А4, тоді радимо зупинити вибір на упаковках із розширенням. Вони міститься до 300 аркушів паперу.

Всі різновиди пакетів, які можна придбати у нас, забезпечені силіконовою самоклеючоюстрічкою. Наявність такої деталі робить користування упаковкою максимально зручною. Для того, щоб запечатати її, потрібно кілька секунд. При цьому силіконова клейова стрічка забезпечує надійну фіксацію клапана.

Поштові упаковки, представлені в каталозі, виготовлені з екологічно чистого паперу, щільність якого відповідає стандартам, що висуваються до продукції такого типу. Тому можете бути впевнені, що кореспонденція у наших пакетах буде надійно захищена.

Якщо ви вважаєте, що звичайні білі або бурі упаковки виглядають нудно та невибагливо, пропонуємо вам брендувати поштові пакети, в яких плануєте надсилати листи клієнтам, партнерам або організаціям, з якими стикаєтеся під час ведення бізнесу. Це досить популярний прийом у маркетингу, який дозволяє одночасно досягти кількох цілей. По-перше, кореспонденція у брендованій поштовій упаковці завжди свідчить про статус та серйозність компанії. По-друге, логотип компанії на поштовому впакуванні – це ефективна пасивна реклама вашої фірми. По-третє, конверти з лого відправника виглядають естетично та оригінально.

Якщо ви також вважаєте, компанія Борса пропонує вам свої поліграфічні послуги. У нас можна не тільки купити будь-яку кількість поштових упаковок для кореспонденції, а й брендувати їх власним логотипом або слоганом.

Купити пакети В4 з доставкою по Україні

Для того, щоб купити пакет або конверт з доставкою в Київ або інші регіони України у нас, необхідно оформити відповідне замовлення на сайті. Співробітники нашої компанії зв'яжуться з вами, щоби обговорити всі деталі. Для зручності клієнтів на сайті ми розмістили інформацію про те, як змінюються ціни за одиницю товару в залежності від тиражу, а також варіанти друку. Якщо у вас залишилися питання про нашу роботу, ми готові відповісти на них.

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
У інтернет-магазині Борса найвигідніша ціна на Конверти В4 (250 х 353 мм) в Україні.
Найбільш популярні: Телефонуйте нашим консультантам! Ми завжди маємо що вам запропонувати!
Причини, чому варто замовити доставку на Конверти В4 (250 х 353 мм):
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • найкращі умови оплати
Наші менеджери проконсультують Вас щодо особливостей будь-якого обраного товару за номером +38 (044) 377-78-63.

Конверти В4 (250 х 353 мм). Ціни в магазині БОРСА:

Назва товару Ціна
👉 Пакети В4 (0+0) СКЛ (250 шт. в уп.) Ціна від 792.60 грн.
👉 Пакети В4 (0+0) крафт СКЛ (250 шт. в уп.) Ціна від 740.40 грн.
👉 Пакети В4 (0+0) СКЛ з розширенням (250 шт. в уп.) Ціна від 1462.20 грн.

✅ Кількість товарів в каталозі: 3 шт.
✅ Середня ціна товару: 998.40 грн.
✅ Найдешевший товар: 740.40 грн.
✅ Найдорожчий товар: 1462.20 грн.