Мішки з бавовни

Мішок із бавовни (15х21 см.)
Мішок із бавовни (15х21 см.)
Тканинний мішок із бавовни Розмір, см: 15x21Тканина: невибілена бавовна, бязь, 135 г/кв.м Зав'язки: бежевий бавовняний шнур, 3 мм Кількість в коробі: 200 шт. в упаковках по 50 шт. Рекомендуємо нанесення ЛОГОТИПА (друк в 1 колір)..
від 16.00 грн. з ПДВ
Мішок з бавовни (20х30 см.)
Мішок з бавовни (20х30 см.)
Тканинний мішок з бавовни Розмір, см: 20x30 Тканина: невибілена бавовна, бязь, 135 г/кв.м Зав'язки: бежевий бавовняний шнур, 3 мм Кількість в коробі: 200 шт. в упаковках по 50 шт. Рекомендуємо нанесення ЛОГОТИПА (друк в 1 колір)..
від 21.00 грн. з ПДВ
Мішок з бавовни (25х35 см.)
Мішок з бавовни (25х35 см.)
Тканинний мішок з бавовни Розмір, см: 25x35 Тканина: невибілена бавовна, бязь, 135 г/кв.м Зав'язки: бежевий бавовняний шнур, 3 мм Кількість в коробі: 200 шт. в упаковках по 50 шт. Рекомендуємо нанесення ЛОГОТИПА (друк в 1 колір)..
від 24.00 грн. з ПДВ
НОВИНКА
Мішок з бавовни (24х29 см.)
Мішок з бавовни (24х29 см.)
Тканинний мішок з бавовни Розмір, см: 24x29 Тканина: невибілена бавовна, бязь, 135 г/кв.м Зав'язки: бежевий бавовняний шнур, 3 мм Кількість в коробі: 200 шт. в упаковках по 50 шт. Рекомендуємо нанесення ЛОГОТИПА (друк в 1 колір)..
від 15.00 грн. з ПДВ

Текстильне пакування в асортименті інтернет-магазина "Борса" представлене не тілько різними вариантами еко сумок - шоперів з тканини.

На нашому виробництві ми шиємо такий вид упаковки, як тканинний мішок. 

Мішечки з бавовни. З чого і для чого?

У нашому магазині представлено три основні розміри мішечків з бавовни:

Мішок з тканини зшито з бавовняної бязі. Цей матеріал ідеально підходить для такого виду текстильної упаковки.

Бязь – натуральна тканина з простим полотняным переплетенням волокон. При її виробництві використовують товсті нитки для частого плетіння.

Для пошиття мішечків ми використовуємо небілену (сувору) бязь щільністю 150 г / кв.м.


Бязь сувора - щільна, бавовняна промислова тканина, що відрізняється високою щільністю і міцністю, завдяки щільному плетінню ниток. Чи не вибілені і необроблене полотно, жовтуватого кольору, добре тримає форму, фарбу, довговічне і практично не мнеться. Властивості тканини, з якої ми шиємо наші мішечки з бавовни:


Легкість і гігієнічність

Щільність і міцність

Легкість у догляді: добре переться і прасується

Матовість поверхні

Хороша гігроскопічність

Світлостійкість

Гіпоалергенність

Всі ці якості притаманні і нашим мішечкам з бавовни.

Всі мішечки мають зав'язки (затяжки) з круглого шнура.


Сфери використання мішечків з бавовни досить різноманітні.

У них можна упакувати сипучі бакалійні продукти, дрібну галантерею, біжутерію, одяг, взуття. Мішечки з бавовни - ідеальна упаковка для подарунків в етно-стилі.


На всі тканинні мішечки із зав'язками можливе нанесення друку будь-якого зображення. Зразки печатки та наші технологічні можливості ви можете детально розглянути в Галереї зразків.