Доставка та оплата у Рівному

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Пакувальна продукція компанії "Борса" з доставкою в Рівне

В інтернет-магазині "Борса" представлено великий асортимент пакувальних виробів, які зроблять фасування вашого товару не тільки надійним і практичним, але також яскравим і незабутнім. Послуги з нанесення логотипу фірми на поверхню еко-сумок або паперових пакетів дозволить зробити продукти, що пропонуються вашою фірмою, унікальними і привабливими. Саме ненав'язлива реклама торгової марки сприяє активному залученню споживачів. Ми пропонуємо вироби найвищої якості, здатні стати гідною обгорткою вашого товару. Для нанесення зображення використовуються сучасні технології та високотехнологічне обладнання, що дозволяє зробити картинку яскравою, чіткою та виразною.

Оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині, ви можете розраховувати на своєчасну доставку товару у Рівному. Відвантаження замовленої продукції проводиться нашими спеціалістами після отримання повної передоплати, яка може бути виконана одним із наступних способів:

  • безготівковий розрахунок;
  • готівкою.

Перед тим, як оформити замовлення з доставкою в Рівне, зв'яжіться з нашими менеджерами для узгодження всіх нюансів співпраці. Ми завжди готові відповісти на питання, що вас цікавлять, і максимально швидко підготувати необхідну партію упаковки. Відправлення замовлень виконується по робочих днях тижня протягом доби після отримання оплати за вироби.