Доставка та оплата в Суми

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Оплата замовлень з інтернет-магазину "Борса" та їх доставка в Суми

Брендинг - один з основних способів просування продукції на ринку. Саме ретельно продумана та ненав'язлива рекламна політика допоможе зробити ваш товар упізнаваним, залучаючи максимальну кількість потенційних споживачів. Плануючи прикрасити упаковку, еко-сумки або паперові пакети логотипом фірми, зверніть увагу на продукцію компанії "Борса", замовити яку можна з доставкою не тільки по Києву, але й у Суми та інші міста.

У нашому каталозі ви знайдете екологічно чисту пакувальну продукцію на будь-який смак – еко-сумки та еко-рюкзаки з бавовни, плащової тканини та спанбода, конверти, картонні тубуси, самоклеючі пакети для кур'єрської упаковки, поштові конверти для ділового листування та крафт-пакети для покупок. Надсилання товарів здійснюється за допомогою перевізника Нова Пошта та інших логістичних компаній, що працюють на території України.

Для забезпечення максимальної зручності взаємної співпраці ми надає можливість внесення оплати одним із таких способів:

  • готівкою;
  • безготівковий розрахунок на банківський рахунок підприємства.

Відправлення товару співробітниками компанії "Борса" здійснюється в робочі дні протягом доби після внесення повної передоплати. Для уточнення будь-яких нюансів щодо доставки, оформлення замовлення та способів оплати запропонованої продукції достатньо зв'язатися з нашими менеджерами за вказаним на сайті borsa.ua номером телефону. Ми завжди готові відповісти на питання, що вас цікавлять, і допомогти з вибором пакувальних еко-матеріалів, що оптимально підходять для вирішення поставлених завдань.