Друк на крафт-пакетах

На всі паперові пакети можливе нанесення друку вашої торгової марки, логотипа чи будь-якого іншого зображення.

Друк здійснюється на власному устаткуванні трафаретним способом (шовкографія). Зразки наших робіт (ГАЛЕРЕЯ)


Мінімальний тираж - 50 шт. (пакети з ручками) та 500 шт.(пакети без ручок).

Термін виготовлення - 3-5 робочі дні.

Вимоги до підготовки макетів до друку


Вартість нанесення друку на готові крафт-пакети з ручками, грн за 1 пакет (10.05.2024)

Тираж, шт. Кількість кольорів друку з однієї сторони
1+0 2+0 3+0 4+0 1+1
от 50 17 25 32 40 34
від 100 1016 22 27 20
від 250611 15 20 12
від 500 5 9 13 17 10
від 1000 4 8 12 16 8

Вартість нанесення друку на готові крафт-пакети без ручок, грн за 1 пакет (10.05.2024)

Тираж, шт. Кількість кольорів друку з однієї сторони
1+0 1+1 2+0
від 500 5 10 9
від1000 4 8 8


Вартість 1 пакета з друком = Вартість 1 пакета без друку + Вартість нанесення на 1 пакет


Ми завжди готові проконсультувати вас стосовно всіх технологічних особливостей виготовлення крафт-пакетів. 

Для отримання додаткової консультації наших фахівців та розміщення замовлення ви можете зв'язатись  з нами

за телефоном (044) 377-78-63 або поштою: info@borsa.com.ua


Друк на пакетах

Упаковка з лого виглядає зовсім не так, як однотонний паперовий пакет білого або будь-якого іншого кольору. Тому фірмові магазини цікавить замовлення крафтових пакетів з нанесенням логотипу (брендування), символіки, друк на упаковці спеціальних зображень. Брендовані пакувальні пакети привертають увагу оточуючих, розповідають про продукцію, сервіс, візуалізують напрямок вашого бізнесу.

Ціна фірмового пакета з логотипом невисока, а от користь від нього істотна, що підштовхує комерційні структури замовити в компанії "Борса" крафтову паперову упаковку з власним дизайном. Ми візьмемося за виготовлення фірмових маленьких і великих крафтових пакетів з логотипом , а також пропонуємо в Києві купити ламіновану паперову упаковку оптом з виконаним на замовлення малюнком.

Пакети з друком - продуктивна реклама для бізнеса

Тенденції на ринку рекламної продукції та пакувальних матеріалів диктують свої правила. Зараз на піку популярності друк логотипів на крафт пакетах, саме крафтові рекламні пакети - їх виробництво, виготовлення на замовлення - пріоритетний напрямок бізнесу в компанії "Борса".

Ми можемо виготовити на замовлення для бізнес-структур Києва, України однотонні паперові пакети з крафт паперу під нанесення  за доступною ціною, а можемо - картонні пакети з друком рекламних логотипів. Фірмовий, брендований паперовий пакет підходить під рекламні цілі,  ілюструючи особливості вашої діяльності. Фахівці нашої друкарні стандартний паперовий пакет прикрашають фірмовим написом, символікою, надрукують на ньому ваш логотип - крафт упаковка набуває індивідуальність, зі стандартної перетворюється у впізнавану. Скористайтеся нашими послугами, і про ваші товари миттєво дізнаються тисячі городян.

Які способи нанесення зображень ми використовуємо?

Для рекламної продукції важливо не тільки зміст малюнка, тексту, але і якість їх виконання. У нас сучасне друкарське обладнання, досвідчені друкарі, виконати замовлення якісно і в строк - їхня улюблена робота.

Ідеальний спосіб нанесення логотипу на крафт-пакети - шовкотрафарет. Яскравість, стійкість малюнка, великий вибір фарб. Працюємо з надійними постачальниками, закуповуємо тільки якісні витратні матеріали - відбиток на тривалий час збереже початкові візуальні характеристики. Зображення не змаститься під дією дощу, снігу, що не вигорить від прямого впливу сонячних променів.

Реалізація будь-якого проєкту не дасть бажаного результату, якщо друкарським обладнанням управляє початківець. При підборі персоналу для друкарської роботи ми зробили акцент на досвідченість і професіоналізм, у нас працюють тільки професіонали своєї справи, які знають все про друк на крафтових пакетах.

Детальне опрацювання проекту на етапі додрукарської підготовки - ще один аспект, що дозволяє гарантувати якість роботи. Дизайнер виконає графічну візуалізацію до запуску проєкту в друк, що дозволить вам оцінити наскільки привабливо виглядає картинка на упаковці. Після узгодження проєкту він надходить у виробництво. Терміни виконання замовлення обговорюються індивідуально - при необхідності виконаємо проєкт "на вчора". Нам важливо, щоб ви залишилися задоволені результатом, отримали естетичне задоволення від зовнішнього вигляду продукції.

Чому крафт пакет з нанесенням логотипа такий популярний?

Популярність крафт пакетів з логотипами визначена їх користувацькими характеристиками:

Наша компанія - виробник пакувальних крафт пакетів з логотипом під замовлення з доставкою по Україні. Вартість виготовлення, нанесення друку залежить від тиражу паперових пакетиків з лого фірми. Ціна виробника якісних паперових пакетів з логотипом (Київ, Україна) вказана на сайті, актуальна на момент замовлення продукції з крафт паперу оптом, приваблива для всіх бажаючих купити якісну упаковку. Ціна залежить від виду і розміру, накладу крафт пакетів під замовлення зі своїм логотипом, від кількості фарб, які витрачаються в процесі, інших нюансів.

Де в Києві, Україні можна замовити виготовлення, зробити паперовий  пакет зі своїм логотипом?

У клієнтів інтернет-магазину "Борса" не виникає питань, хто виконає друк на паперовому крафт-пакеті, зможе якісно надрукувати, нанести логотипи на картонні пакетики, де вигідніше замовляти упаковку зі своїм лого оптом (Київ). Ми з 2011 року працюємо в області виготовлення паперових пакувальних матеріалів в Україні, і можемо запропонувати клієнтам купити картонні пакети з печаткою, логотипом в тому форматі, який їх цікавить.

До нас звертаються клієнти, які хочуть брендировать пакети оригінальним принтом або унікальною написом, замовити партію упаковки від 50 штук і більше. До ваших послуг професіоналізм фахівців, які відповідально ставляться до виконання замовлень, завжди виконують їх в строк, готові запропонувати цікаву ідею.

Які універсальні паперові пакети з логотипом фірми замовити?

На нашому складі постійно в наявності екологічно безпечні, виготовлені з переробленої або нової сировини еко-пакети. Їх властивості сприяють застосуванню в будь-якій сфері - від магазинів з продажу продуктів харчування до виробничих підприємств по збірці побутової та іншої техніки (для упаковки витратних матеріалів, які входять в комплектацію обладнання). У каталозі представлені вироби кількох видів з ручками, завдання покупця - підібрати оптимальний варіант, враховуючи особливості свого бізнесу:

Після детального ознайомлення з асортиментом стандартних рішень, виберіть найбільш підходящий варіант за форматом, розміром, ціновим критерієм.

Оригінальні пакети в каталозі "Борса"

Наша компанія постійно розширює асортимент продукції, вибираючи для клієнтів тільки найвигідніші та актуальні пропозиції. Так в нашому асортименті з'явилися оригінальні пакувальні вироби:

У нашому каталозі є ще одне унікальне рішення - нетоксичні, зручні і міцні пакети з подвійним дном. Модель без ручок, призначена для перевезення будь-яких продуктів харчування, може використовуватися для невеликих галантерейних товарів.

Вартість послуг

У таблиці вказана ціна в залежності від обсягу замовлення - чим більшу кількість пакетів замовите, тим менше вартість 1 шт. Вона залежить від наявності ручок у пакета - ми виробляємо моделі з ручками і без них. Перший варіант більш зручний для покупця, особливо якщо упаковка призначена для алкогольних і безалкогольних напоїв в скляних пляшках, продуктів, іншого. Вони коштують дорожче, ніж пакетики без ручок, але у них мінімальна партія відвантаження - 50 шт., а упаковок без ручок - 500 шт.

Вартість шовкотрафаретного відбитка лого доступна для представників будь-якої форми діяльності - від невеликої фірми, яка торгує біжутерією, витратними матеріалами для комп'ютерної, мобільного або побутової техніки, пропонує послуги з ремонту ювелірних прикрас, одягу, дрібних приладів і пристроїв, до концерну з численними філіями в різних містах країни, далекого і ближнього зарубіжжя. Вклавши сьогодні кілька сотень, тисяч гривень в нанесення текстового, графічного контенту на упаковку, завтра отримаєте збільшену рентабельність підприємства. Сумніваєтеся, який вид виробів вибрати? Консультація менеджера допоможе розвіяти сумніви, підібрати вигідний варіант. Процвітання бізнесу в ваших руках!

Оплата вартості паперових пакетів з друком, логотипом

Для того щоб ми відвантажили готове замовлення, необхідно внести 100% передоплату. Оплачувати готівкою при отриманні не пропонуємо.

Актуальні способи:

Зверніться до менеджера перед оплатою виготовлення паперових пакетів з логотипом по актуальній ціні, узгодьте всі нюанси.

Професійна консультація - швидке рішення питань з нанесення логотипу

Якщо у вас виникли додаткові питання про вартість наших пакетів під замовлення, терміни виготовлення пакетів з нанесенням логотипів, умов оплати і доставки - скористайтеся консультацією наших співробітників:

Будь-які ваші питання, пов'язані з виробництвом і брендуванням пакетів з ламінованого або крафтового паперу, не залишиться поза нашою увагою!


Як здійснюємо доставку?

Доставку замовлень здійснюємо в будь-який регіон країни, користуючись послугами Нової Пошти. Тарифи на доставку встановлює автоперевізник, відповідно до обсягу посилки і відстанню між пунктами відправлення та доставки. Якщо ви хочете скористатися сервісом іншого автоперевізника, узгодьте цей момент з менеджером. Ми відправимо товар після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок. Відвантаження виконується тільки по буднях.

Доставлений замовлення можна забрати безпосередньо у відділенні логістичної компанії в містах: Луцьк, Харків, Запоріжжя, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернігів та інших. Нова Пошта пропонує клієнтам скористатися кур'єрською доставкою (за додаткову плату) - вантаж буде доставлений до дверей офісу, магазину.

Для жителів столиці передбачена кур'єрська доставка. Ми маємо в своєму розпорядженні власний транспорт, який підійде для перевезення великогабаритних вантажів. Доставимо оперативно, без пошкодження цілісності упаковки, на вигідних умовах. Якщо ви зробили заявку на більш ніж 2000 гривень, виконаємо доставку абсолютно безкоштовно. В інших випадках вартість послуги складе 80 грн. Ми не надаємо послуги вантажників, тому роботи по розвантаженню замовники виконують власними силами.

Товари, які актуальні для процвітання вашої фірми

Компанія "Борса" створює рекламні інструменти, які допоможуть просунути ваші товари і послуги на українському ринку. Крім упаковки в каталозі представлені еко-сумки - відмінне рішення для шопінгу в торговому центрі, супермаркеті. Виготовляємо екологічно безпечні сумки з довгими ручками з практичних і функціональних матеріалів українських виробників.

Пропонуємо нанесення логотипів на сумки з бавовни, плащової тканини, спанбонду. Для тих, хто віддає перевагу спортивному стилю одягу, регулярно користується громадським транспортом, ідеально підійде зручний текстильний рюкзак.

Рекомендуємо організувати масову промо-розсилку - відправити реальні, а не віртуальні листи своїм VIP-покупцям. Для організації заходу достатньо оформити заявку на придбання конвертів в одному з пропонованих форматів. На конверті можна вказати девіз вашої фірми, її логотип, тематичне зображення. Брендовані конверти у всьому світі визнані ефективним і недорогим способом просування будь-якої комерційної структури. У таких конвертах розсилають вітальні листівки, ділову кореспонденцію, інше. Самоклеючі етикетки спростять відправку листів діловим партнерам і постачальникам.

Чим привабливі послуги компанії "Борса"?

За тривалий період роботи ми сформували дружний колектив, знайшли надійних партнерів і постачальників для виготовлення якісної продукції, що відповідає міжнародним стандартам.

Переваги співпраці з нами:

Термін виготовлення брендованих пакетів - 3-5 днів з моменту затвердження макету і передоплати. Готові складські позиції доступні до відвантаження відразу після передоплати. Ми виконуємо всі бізнес-процеси самостійно, тому вам не доведеться чекати довго і платити багато. Кожен Замовник для нас важливий, ми готові втілити в реальність найсміливіші ідеї для вас і вашого бізнесу!

Користуючись еко-упаковкою, ви допомагаєте зберегти навколишнє середовище, а ми завжди будемо підтримувати вас у цьому, пропонуючи тільки вигідні умови співпраці!