Доставка та оплата в Костянтинівку

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Пакувальні пакети та сумки з тканини для вашого бізнеса з доставкою в Костянтинівку

Успіх торговельного підприємства визначають такі фактори, як зручна локація, надійність постачальників, якість продукції, що продається, а також красиві пакети для упаковки продукції, що запам'ятовуються. Великі можливості для розвитку вашого бізнесу у Костянтинівці відкриє співпрацю з компанією «Борса» – виробником пакувальної продукції, відомим у всій Україні. Дбаючи про чистоту нашої планети, «Борса» використовує при виготовленні сумок, пакетів екологічно чисті, безпечні тканинні матеріали та крафт-папір, зроблений із переробленої сировини. Вся продукція, створена на власних виробництвах компанії, представлена ​​на веб-сайті інтернет-магазину.

Перебуваючи в Костянтинівці, ви можете замовити та купити:

Також компанія пропонує крафт-папір у аркушах, по 500 штук у пачці та великий вибір поштових євроконвертів, які знадобляться для ділового листування з партнерами. За бажанням замовника, можна доповнити однотонні сумки, конверти, пакети яскравим малюнком, орнаментом, фотографією, логотипом вашого магазину. У фотогалереї у розділах інтернет-сайту «Друк на еко-сумках» та «Конверти з логотипом» ви можете переглянути зразки продукції з нанесеними малюнками. Доставка готового та оплаченого товару до Костянтинівки буде оперативно проведена представниками транспортної компанії.