Доставка та оплата в Нікополь

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Продукція компанії ""Борса"" з доставкою в Нікополь

Ми розпочали виробництво екологічної упаковки у 2011 році. З того часу асортимент та виробничі потужності зросли настільки, що ми можемо задовольнити потреби бізнесу в нашій продукції не лише у Києві, а й за його межами. У Нікополі наші паперові та крафт-пакети давно використовують для упаковки їжі на винос, продуктів харчування, одягу, пляшок з вином та інших товарів, у нас замовляють еко-сумки, конверти, продукцію для кур'єрської упаковки. І ми будемо раді, якщо кількість наших задоволених клієнтів збільшуватиметься. Для цього ми:

  • відвантажуємо товар наступного робочого дня після оплати;
  • завжди маємо необхідну кількість продукції складі;
  • друкуємо партію продукції з логотипами або іншими зображеннями на вибір замовника за 2-3 дні;
  • розробляємо моделі сумок, макети зображень для друку для наших клієнтів в індивідуальному порядку.

Девіз "Борса" з 2011 року - "Пакуй натурально!" Екологічна упаковка - це сучасний тренд, який дозволить вам залучити додаткову кількість клієнтів з числа прихильників усвідомленого споживання.

Як оформити замовлення та доставку, здійснити оплату в Нікополі?

Працюємо за передоплатою. Можливий готівковий та безготівковий розрахунок. Вартість замовлення до оплати рекомендуємо узгодити з нашим менеджером відділу продажу.

Відвантаження здійснюється зі складу, перевезення транспортом Нової Пошти або іншої транспортної компанії за тарифами перевізника.

Терміни виконання індивідуальних замовлень на пошиття сумок обумовлюються у кожному даному випадку з менеджером і залежить від складності моделей, завантаженості виробництва, обсягу партії.