Доставка та оплата в Павлоград

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Крафт-пакети, тубуси, еко-сумки з доставкою в Павлоград

Практично у будь-якій сфері діяльності, будь то торгівля, громадське харчування, поштово-кур'єрська служба, потрібна пакувальна продукція – пакети, папір, конверти, сумки. Чим активніше працює фірма, компанія чи торговельний заклад, тим швидше витрачається упаковка і доводиться частіше замовляти. Жителі Павлограда можуть зручно зробити це не виходячи з дому на сайті компанії «Борса». У каталозі інтернет-магазину ви знайдете пакети з крафт-паперу, представлені в різних розмірах та видах, тканинні eco-friendly сумки, кур'єрські та поштові конверти та пакети, великі та малі тубуси із щільного картону, листовий крафт-папір.

«Борса» може зробити упаковку, яка стане в нагоді в будь-якій ситуації. Оскільки продукцію, представлену на сайті, компанія виробляє та реалізує без залучення посередників, ціни на всі категорії товарів залишаються дуже привабливими. За багато років роботи - а на ринок країни "Борса" вийшла в 2011 році - компанія зарекомендувала себе як надійний партнер. Характерна риса – орієнтація на випуск еко-продукції. Купуючи тут пакувальні вироби, ви не тільки отримуєте якісний товар за вигідною ціною, але й робите внесок у захист навколишнього середовища.

Оформлення замовлення  не займе багато часу, оплата оптової партії товару вноситься на банківський рахунок підприємства. Як тільки пройде оплата, ваш вантаж буде передано транспортній компанії. Доставку його до Павлограда виконають представники Нової Пошти чи інший перевізник, вибір якого слід погодити з менеджером інтернет-магазину «Борса». Телефони для зв'язку та адресу електронної пошти ви знайдете на сайті.