Доставка та оплата в Ужгород

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Як замовити оригінальні конверти, сумки та пакети для пакування з доставкою в Ужгород?

Плануєте провести в Ужгороді рекламну акцію та не знаєте, як краще оформити, запакувати подарунки, призначені відвідувачам, компаньйонам та співробітникам вашої фірми? Зробіть своє свято яскравішим! Замовте оригінальні конверти для розсилки листівок, стильні, модні еко-сумки та пакети з вашим логотипом в інтернет-магазині компанії «Борса». Тут швидко та якісно виготовлять необхідну вам кількість сумок, конвертів, іншої пакувальної продукції за замовленим макетом та забезпечать їх своєчасну доставку до Ужгорода.

Ви можете вибрати потрібний колір, розмір пакувальних пакетів, малюнок або напис, які будуть нанесені на поверхню виробів. Менеджери компанії підкажуть, яка модель тканинної сумки або паперового  пакета більше підійде для ваших завдань, а дизайнери розроблять макет малюнка, покажуть, як буде виглядати кінцевий результат. Друк зображень, пошиття та виготовлення всієї партії за вказаними вами вимогами займе кілька робочих днів, тому не відкладайте на останній день оформлення замовлення.

Внести оплату ви можете, перевівши кошти на наш банківський рахунок. Після надходження коштів партію товару буде відвантажено та відправлено до Ужгорода. Перш ніж сплатити замовлення, обов'язково зв'яжіться з представниками відділу продажів за вказаними на сайті контактними телефонами, щоб вибрати транспортну компанію – Нова Пошта або іншу, на ваш вибір – та розрахувати вартість доставки вантажу.