Доставка та оплата у Вінницю

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Доставка еко-упаковки у Вінницю

Рух за збереження навколишнього середовища і усвідомлене споживання диктує нові правила. Упаковка з екологічних матеріалів сьогодні дуже актуальна та престижна. Інтернет-магазин товарів для пакування "Борса" пропонує великий вибір паперових пакетів, тканинних сумок, рюкзаків, мішків та косметичок, кур'єрських пакетів та конвертів, картонних тубусів із якісних, екологічних матеріалів. Всі види товарів представлені широким асортиментом:

Якщо ви не підібрали потрібного розміру товарів, можна оформити замовлення на виробництво продукції за вашими вимогами.

На всі види товарів можна нанести ваше зображення або логотип компанії за вашим ескізом. Друк проводиться лише після перегляду макета та узгодження всіх деталей.

Оплата замовлення можлива готівкою або за безготівковим розрахунком на банківський рахунок магазину. Після оплати ваше замовлення буде доставлено до Вінниці транспортною компанією Нова Пошта або іншою компанією після погодження з представником "Борса". Ціна доставки залежить від обраної транспортної компанії, розміру та ваги замовлення.