Вимоги до підготовки макетів для друку на еко сумках

Друк на сумках здійснюється у трафаретний спосіб (шовкографія), у цифровий прямий та трафаретний автоматизований спосіб.


До друку у трафаретний спосіб приймаються файли у форматі ВЕКТОРНОЇ ГРАФІКІ наступних типів:

  • Adobe Illustrator (*.ai),
  • Encapsulated PostScript (*.eps),
  • Adobe Acrobat (*.pdf),
  • Corel Draw (*.cdr) до 20 версии,
  • Scalable Vector Graphics (*.svg).


До друку у цифровий прямий та трафаретний автоматизований спосіб, окрім вищеперерахованих, приймаються також файли растрової графікі у форматах: PSD, TIFF, JPG, PNG з роздільною здатністю 300 dpi при необхідному розмірі.

Товщина ліній в макеті не повинна бути менша за 3 пункти (1 мм). Відстань між друкованими елементами (інверсія) має бути не менша за 1,3 мм.

Зображення на сумці розміщується з врахуванням полів, що не можуть бути задруковані: 65 мм від верхнього краю та по 30 мм від решти країв. Габаритний розмір зображення має бути не більшим за 280х300 мм (ширина/висота). Є можливість нанесення зображення на всю площину сумки, в такому разі друк здійснюється на крої, перед пошиттям, що збільшує термін виконання і вартість продукції. Розраховується індивідуально.

Всі шрифти мають бути конвертовані в лінії (товщина ліній шрифту також не повинна бути менша за 1 мм. Перевага надається шрифтам без засічок (некарбовані шрифти).

Макет не має містити прихованих або закритих об’єктів та шарів. За наявності декількох варіантів виконання логотипа або композиції в файлі, необхідно вказувати потрібний.

Кольори макета мають бути задані з палітри PANTONE Solid Coated v2. Відтінок фарби палітри PANTONE готової продукції може відрізнятися від визначеного у макеті. Це залежить від кольору і фактури тканини, адгезії фарби та товщини її шару.

Для запобігання непорозумінь при відтворенні потрібного кольору, ми запрошуємо представників Замовника на початок друку для затвердження сигнального екземпляру продукції безпосередньо на виробництві. За такої потреби, прохання заздалегідь повідомити про це наших менеджерів.

Дата: 18.12.2019
Дата оновлення: 30.11.2022
БОРСА