Прогресивний DTF чи традиційний трафарет?

Швидко-якісно-недорого. Зазвичай виробники просять вибрати вас дві з цих опцій, кажуть, три вимоги одночасно виконати неможливо.

Можете з ними погодитись. Або можете прочитати цю статтю і переконатись, що і неможливе можливо.

Що таке DTF друк

Навіть якщо вам не знайома ця абревіатура, результати DTF друку ви точно бачили: футболка з патріотичним слоганом, худі з репродукцією роботи відомого художника, промосумка з логотипом вашої компанії. Величезна кількість текстильного мерчу виготовляється саме із застосуванням нової технології нанесення друку - DTF (direct-to-film).

Цей спосіб нанесення друку простий і складається з кількох етапів.

  • Друк на плівці. Спочатку зображення друкують на спеціальній плівці цифровим принтером.  Потім на всю площину зображення наноситься шар білої фарби - це допомагає зберігти насиченність кольорів при термоперенесенні і під час експлуатації виробу.
  • Наступним на всю поверхню зображення наноситься спеціальний тонкий клейовий шар
  • Термоперенесення: На цьому етапі плівку із зображенням кладуть на тканину, а потім використовують термопрес. Так під дією температури і тиску друковане зображення закріплюється на тканині. 

Якщо не вдаватись до глибших технологічних нюансів (залиште їх нам, професіоналам), все дуже просто. Можливо, у вас навіть є досвід побутового DTF друку: в багатьох магазинах можна купити термоаплікації, які переносяться на текстильні вироби за допомогою праски. Побавитись в дизайнера одягу з дитиною цілком годиться, а для більш серйозних задач з брендування є наше сучасне друкарське обладнання.

Чому DTF друк став настільки популярним

Тому що DTF друк це:

  • швидко:

- готувати макет практично не потрібно, до нього немає особливих вимог: маєте зображення з високою роздільною якістю - цього цілком достатньо;

- надрукувати зображення на плівці на спеціальному принтері займе до 2 хвилин;

-  прилаштувати плівку на ваш виріб (сумку чи футболку) і використати термопрес - не більше 5 хвилин.

Отже, перенос одного зображення будь-якої складності займає не більше 10 хвилин! Виріб не потребує більше ніяких додаткових маніпуляцій, він готовий для свого цільового використання.

  • якісно:

- висока якість переносу зумовлена сучасною технологією і наявністю на ринку лише високоякісних принтерів та матеріалів для друку ;

- характеристики готового друку(яскравість, контрастність, насиченість кольорів) бездоганні, є можливість відтворення повнокольорового зображення (градієнти, тіні, безліч кольорів)

- завдяки спеціальним чорнилам для DTF друку готове зображення має високі експлуатаційні якості - стійке до зносу та вигорання, може витримувати чисельні прання.

  •  недорого:

- у порівнянні з іншими способами нанесення друку на футболки чи на екосумки DTF нанесення дешевше на невеликих тиражах;

- при використанні в макеті 5 та більше кольорів Pantone навіть на великих тиражах вигідніше використовувати DTF нанесення.

Кому ми радимо DTF друк

Вам підійде нанесення друку методом DTF якщо:

  • вам потрібно швидко надрукувати одиничні екземпляри фірмової продукції, брендувати невелику кількість футболок або екосумок (до 50 штук, наприклад);
  • ваш макет повнокольоровий, містить велику кількість дрібних деталей;
  • ваш макет виконаний в чорному/білому кольорі і для вас надважливо, щоб фарба лягала на тканину максимально щільно, без “провалів”
  • ваш макет виконаний в кольорах Pantone, які можна не витримувати із 100% точністю

DTF друк vs трафарет: довірте вибір професіоналам

Загалом DTF-друк із наступним термопереносом на тканину - це ефективний спосіб створення якісних зображень на тканинах із відносно невеликими витратами на невеликих тиражах. Він дозволяє виробляти яскраві, довговічні дизайни на різних типах тканин.

Але ж і шовкотрафарет - роками перевірений традиційний спосіб друку на тканині. Це метод, який за умови використання якісних фарб і правильної технології дає чудовий результат.

Іноді здається, що мати вибір - це мати зайву проблему: те чи це, а, може, таки те… І процес прийняття рішення затягується, і справа не робиться.

Тоді краще довіритись тим, хто розуміє різницю і зможе чітко вам її пояснити. Тим, для кого ваш бездоганний результат на першому місці. Ми знаємо тонкощі власного виробництва, наші технологи, дизайнери і менеджери з продажу безпомилково оберуть для вас оптимальний спосіб нанесення логотипа на вашу продукцію.

Головне, що вам, як замовнику, треба зрозуміти: DTF не краще, а трафарет не гірше. Що б ви не обрали - ви отримаєте якісний друк (за умови, що ви зробили замовлення у нас, звісно).


На фото ліворуч - нанесення трафаретом, праворуч - DTF друк. Якщо вагаєтесь - зверніться ща консультацією та зразками до наших менеджерів!Дата: 30.10.2023
Дата оновлення: 30.11.-0001