Доставка та оплата в Харків

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Доставка еко-пакування в Харків

На сайті компанії "Борса" представлено великий асортимент екологічної упаковки з можливістю друку логотипу. Вибираючи можливість персоналізації поштової кур'єрської упаковки, тканинної та паперової продукції, ви зможете наголосити на унікальності компанії, підвищити впізнаваність бренду.

В інтернет-магазині представлено:

Ви можете замовити упаковку від 100 штук, вибравши потрібний колір, довжину ручок, матеріал та інші характеристики. Якщо вам потрібна стандартна продукція з наявності, оформляйте замовлення через кошик, вибравши зручний спосіб оплати та доставки. Для безготівкового переказу на банківську картку запитайте реквізити у менеджера компанії, та не забудьте уточнити усі подробиці перед оплатою.

Індивідуальні замовлення виконуються протягом кількох днів: для нанесення друку знадобиться 2-3 дні, а терміни пошиття обговорюються у кожному конкретному випадку з урахуванням складності робіт та завантаження виробництва. Доставка у м. Харків можлива через транспортну компанію Нова Пошта або іншими перевізниками після попереднього погодження з менеджером.