Доставка та оплата в Одесу

Виробник крафтових паперових пакетів, упаковок для продуктів, конвертів, а також еко-сумок "БОРСА" на замовлення здійснює доставку по всіх містах України:

Еко-пакування з доставкой в Одесу

Якщо для вашого бізнесу потрібна якісна екологічна упаковка з принтом логотипу, слоганом та будь-яким зображенням, вибирайте продукцію з наявності та під замовлення на сайті компанії «Борса». Популярністю користується паперова продукція коричневого, білого кольору, можна підібрати кольорові моделі, упаковку для вина. В асортименті представлені моделі з ручками та без. Для кур'єрської доставки завжди є міцні конверти (бандерольні), поліетиленові пакети і тубуси.

В інтернет-магазині можна вибрати еко-сумки:

Також компанія пропонує індивідуальне пошиття з урахуванням побажань клієнта за матеріалом, розміром, кольором. Терміни пошиття обговорюються з менеджером, оскільки вони залежать від завантаження виробництва та складності роботи. Для друкування з логотипом достатньо 2-3 днів.

Для отримання продукції в м. Одесі, вибирайте найближче відділення Нової Пошти та вказуйте дані отримувача. Якщо ви бажаєте скористатися послугами іншого перевізника, погодьте це питання з менеджером. Вартість доставки розраховується індивідуально згідно з діючими тарифами перевізника.